mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lear w Jarosławiu szyje dla Jaguara

Lear w Jarosławiu szyje dla Jaguara

Amerykański koncern Lear Corporation uruchomi w dawnych Zakładach Przemysłu Dziewiarskiego„Jarlan” produkcję ręcznie szytej skórzanej tapicerki do luksusowych samochodów marki Jaguar.

Lear w Jarosławiu szyje dla Jaguara

Szacuje się, że da przy tym pracę 300 osobom. Obecnie firma zatrudnia już 1 tys. osób przy produkcji tapicerki m.in. dla Forda. Tapicerka dla Jaguara to nowe wyzwanie, wymagające zatrudnienia specjalistów od ręcznego szycia skóry.

Rozszerzenie działalności, zagospodarowanie hal po byłym "Jarlanie i w konsekwencji dodatkowe zatrudnienie kilkuset pracowników stało się możliwe dzięki wyrażeniu zgody przez Radę Miasta Jarosławia na włączenie gruntów położonych na terenie Zakładów Przemysłu Dziewiarskiego "Jarlan" do Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec.

Lear Corporation jest światowym liderem w dziedzinie produkcji elementów wyposażenia wnętrza samochodów. Zatrudnia 130 tysięcy pracowników w blisko 300 fabrykach w 34 krajach świata.

Przeczytaj także:

Nowi inwestorzy w Euro-Park Mielec (2006-12-14)

Siły specjalne dla motoryzacji (2006-06-01)

Lear przenosi produkcję do Polski (2005-06-14)


 


Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~pracownik. 2013-07-06

to jest żałosne jak się wypowiadać na temat lear a zwłaszcza ci co tam pracują.... skoro tak wam źle nie rozumie po co jeszcze tam chodzicie zwolnijcie się cwaniaki heheheh!!!!!! to wy jesteście żałośni praca jest oki tylko ludzie nie tacy jak być powinni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mamuśka 2012-02-27

to jest obuz pracy popieram was wszystkich

~xxx 2009-06-30

zamiast tam przyuczać do zawodu to od razu oczekują,że ktoś na 5 lub 4 umie szyć:D To naprawdę śmieszne jak tam ludzi traktują:D

~ble ble ble 2009-06-28

CIEKAWE Z JAKIMI OCENAMI TAM PRZYJMUJĄ:)

~chłopaki z magazynu 2009-03-17

witam ja pracuje na wózku i nie narzekam :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.