mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > LeasePlan pomaga budować A1

LeasePlan pomaga budować A1

LeasePlan Fleet Management (Polska) dostarczy 153 auta na poczet realizacji budowy autostrady A1. W grupie wynajmowanych pojazdów jest m.in. 71 egzemplarzy modelu Nissan Pickup 2.5 TDI.

Pojazdy są przeznaczone na potrzeby budowy autostrady A1, której generalnym wykonawcą jest Skanska-NDI Joint Venture.
 
Podpisana ostatnio umowa obejmuje pełen zakres usług zarządzania flotą aut, wśród których, oprócz terenowych Nissanów, znajdują się również Ople oraz Skody.
Skanska-NDI jest wykonawcą 90-kilometrowego odcinka Autostrady A1 z Rusocina
(w okolicach Gdańska) do Nowych Marzów koło Grudziądza.  Budowa tej części trasy przebiega głównie przez tereny rolnicze i leśne. Powstanie na nim 86 obiektów mostowych oraz 6 węzłów drogowych. Prace rozpoczęły się w październiku 2005 r. i potrwają ponad 3 lata.
 
LeasePlan Fleet Management (Polska) współpracuje ze Skanska od 2003 roku. Wielkość floty użytkowanej przez Skanska, to obecnie 528 pojazdów różnych marek (VW, Volvo, Opel, Nissan, Skoda). Współpraca obejmuje pełen zakres usług zewnętrznego zarządzania flotą pojazdów (Car Fleet Management), obejmujących finansowanie, ubezpieczenie, serwis oraz przeglądy, karty paliwowe, wymianę ogumienia oraz doradztwo w zakresie polityki flotowej, bezpieczeństwa użytkowników i kultury użytkowania samochodów.
 
Czytaj więcej o autostradzie A1

 

Komentuj:

~R.R 2006-09-10

aha jeszcze jedno,niedzielna praca w gowno sie obraca!!!!!!

~R.R 2006-09-10

Jesli chodzi o transport,to daja zamala stawke na wywrotki,samochod spali w tym cierzkim terenie od cholery,paliwo drogie i jak tu zarobic???

~rdymek1 2006-09-10

To jest skandal,kazdemu majsterkowi dali samochod,a oni to wykorzystuja po godzinach pracy,wiadomo ze wiekszosc poszla do tej pracy,bo wiedzieli ze dostana auto na stan,a wogule niema pojecia o budowie,tylko by ludzi ganiali,wiem bo tam pracuje.Wiadomo czemu kilometr autostrady tyle kosztuje,jak kazdy majster dostaje fure za 200 tys.Albo i lepiej!!!!

~dobosz 2006-06-18

banda guwniarzy dorwała sie do tych nissanów i pajacują, co chwile jakis rozbity, ciekawe kto za to płaci????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando