mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lech Wałęsa promuje Lancię

Lech Wałęsa promuje Lancię

Lancia rozpoczyna mini kampanię telewizyjną, w której informuje o sponsorowaniu przez siebie Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. W specjalnym spocie pojawiają się m.in. Lech Wałęsa i Michaił Gorbaczow.

Lech Wałęsa promuje Lancię
W startującej właśnie minikampanii telewizyjnej Lancia podkreśla, że wspierała odbywający się w dniach 11-13 grudnia Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, udostępniając jego uczestnikom swoje samochody. Spot reklamowy, w którym występują osoby uhonorowane tym wyróżnieniem: Lech Wałęsa, Michaił Gorbaczow, Frederik Willem de Klerk, Ingrid Betancourt i Aung San Suu Kyi, dedykowany jest tej ostatniej - birmańskiej opozycjonistce pozostającej mimo międzynarodowych apeli w więzieniu we własnym kraju. Bohaterowie i realizatorzy akcji nie pobrali za udział w niej żadnego wynagrodzenia.
Tematy w artykule: Delta

Podobne wiadomości:

Oto Lancia Delta w nowej wersji

Oto Lancia Delta w nowej wersji

Premiery 2013-04-05

FCA rozważa powrót Lancii Delty

FCA rozważa powrót Lancii Delty

Aktualności 2015-07-06

Komentuj:

~Marcin 2008-12-24

W końcu jakiś koncern włączył się w walkę o prawa człowieka, ale jeszcze większe brawa dla noblistów, którzy (jak wynika z noty) nie wzięli za całą akcję ani jednego eurocenta. Poza tym, mam nadzieję, że spot reklamowy Lancii, to nie jest tylko głos w sprawie Aung San Suu Kyi, ale głos w sprawie całego społeczeństwa birmańskiego od lat gnębionego przez wojskową juntę...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross