mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Leopard realizuje plany

Leopard realizuje plany

Leopard Automobile-Mielec, producent ekskluzywnych, elitarnych polskich roadsterów, zakupił działkę i otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Mieleckiej SSE.

Leopard realizuje plany

Leopard jest autem wyjątkowym ze względu na oryginalność pomysłu polskiego twórcy. Wymyślone przez Zbysława Szwaję unikalne pojazdy trafiają na światowe rynki w ręce pasjonatów motoryzacji oraz osób zamożnych ceniących sobie oryginalne pojazdy. Z miesiąca na miesiąc firma znajduje coraz więcej nabywców oryginalnych samochodów produkowanych od A do Z w Mielcu. 

W związku z rosnącymi zamówieniami obok istniejącego zakładu w Mielcu powstanie nowa hala produkcyjna i zwiększy się zatrudnienie. Wszystko po to by sprostać planom produkcyjnym. Nowa linia ma pozwolić nie tylko łatwiej zorganizować prace przy budowie Roadstera ale w przyszłości także przy modelu o nadwoziu Coupe, który ma pojawić się pod koniec przyszłego roku. Obecnie firma stara się uzyskać homologacje na swoje pojazdy, co bez wątpienia pozwoli na dalszy rozwój działalności.


Przeczytaj także:

Polski Leopard na salonach (2007-04-05)

Leopard Coupe wkrótce (2007-02-12)


 

Komentuj:

~bad 2007-07-05

respect

~BarT 2007-07-04

szacuneczek, Polak potrafi:D

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.