mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Letni face-lifting 207

Letni face-lifting 207

Peugeot ogłosił, że latem zostanie zaprezentowana odświeżona wersja Peugeota 207. Zmieni się nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także jakość materiałów wykańczających wnętrze.

Letni face-lifting 207

Dostępny w trzech różnych typach nadwozia (hatchback, SW oraz CC) Peugeot 207 po kilku latach życia zostanie lekko odświeżony. Z zewnątrz pojawi się przeprojektowana przednia część samochodu. Z tyłu można się spodziewać lamp LED, a nadwozie będzie dostępne w nowych kolorach.

Po wejściu do środka dla klientów czeka również miłe zaskoczenie, bowiem Francuzi postanowili poprawić jakość materiałów wykańczających wnętrze, które de facto i tak stały na wysokim poziomie. Nowa wersja małego Peugeota będzie dostępna z dwunastoma silnikami. Każdy z nich ma spalać jeszcze mniej paliwa niż w poprzedniej wersji i spełniać normy Euro5. W wersjach z manualną skrzynią biegów, na desce rozdzielczej pojawi się tzw. ekonomizer.

Na pokładzie 207 w wyposażeniu standardowym pojawi się system rozrywki obsługujący łączność przez porty USB oraz Bluetooth oraz inne udogodnienia zwiększające funkcjonalność auta.

 

 


Podobne wiadomości:

Peugeot 207 - już zmieniony!

auto motor i sport 0000-00-00

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Premiery 2016-09-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.