mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lexusa kupisz i we Wrocławiu

Lexusa kupisz i we Wrocławiu

Z dniem 1 lipca swoją działalność uruchomił pierwszy nie tylko we Wrocławiu, ale wręcz na całym Dolnym Śląsku, salon Lexusa. To dopiero ósmy w skali całego kraju autoryzowany salon tej luksusowej marki.

Lexusa kupisz i we Wrocławiu
Do tej pory mieszkańcy Wrocławia i okolic (ale także województw opolskiego czy lubuskiego) mogli czuć się pokrzywdzeni. Aby stać się posiadaczem któregoś z modeli z charakterystycznym "L" na masce musieli pokonać ok. 200 km albo do Poznania, albo do Katowic. Teraz staną przed możliwością obejrzenia na żywo niemal wszystkich dostępnych w gamie na naszym rynku modeli.

Salon Lexus Wrocław zlokalizowany jest przy ul. Legnickiej. Na ponad 2,3 tys. m2 powierzchni znajduje się miejsce wystawowe z 7 modelami, serwis z sześcioma w pełni wyposażonymi stanowiskami roboczymi, a pod obiektem mieści się garaż podziemny na 25 samochodów. Wrocławski salon Lexusa oferuje pełny zakres usług, od sprzedaży nowych samochodów po likwidację szkód komunikacyjnych.

- Tylko przez pierwszych 10 dni działalności zaufało nam blisko 40 klientów serwisowych, sprzedaliśmy też pierwszy samochód - powiedział Adam Najda, dyrektor zarządzający Lexus Wrocław.

Ósmy w sieci sprzedaży w naszym kraju wrocławski salon Lexusa jest przedostatnim w planach Lexus Polska do roku 2012.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi – passa trwa!

auto motor i sport 0000-00-00

Lexusy z zawieszeniem AVS

Lexusy z zawieszeniem AVS

Technika 2016-12-06

Dwa nowe modele Lexusa będą wyposażone standardowo w nowoczesne zawieszenie AVS. Elektroniczny układ monitoruje i dostosowuje siłę tłumienia amortyzatorów w każdym z kół dostosowując je do stanu nawierzchni i preferencji kierowcy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Na targach w Detroit zadebiutował właśnie jeden z najważniejszych modeli dla koncernu Volskwagen. Kolejne wcielenie Jetty lada moment trafi na ulice za wielką wodą.