mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lexusa kupisz i we Wrocławiu

Lexusa kupisz i we Wrocławiu

Z dniem 1 lipca swoją działalność uruchomił pierwszy nie tylko we Wrocławiu, ale wręcz na całym Dolnym Śląsku, salon Lexusa. To dopiero ósmy w skali całego kraju autoryzowany salon tej luksusowej marki.

Lexusa kupisz i we Wrocławiu
Do tej pory mieszkańcy Wrocławia i okolic (ale także województw opolskiego czy lubuskiego) mogli czuć się pokrzywdzeni. Aby stać się posiadaczem któregoś z modeli z charakterystycznym "L" na masce musieli pokonać ok. 200 km albo do Poznania, albo do Katowic. Teraz staną przed możliwością obejrzenia na żywo niemal wszystkich dostępnych w gamie na naszym rynku modeli.

Salon Lexus Wrocław zlokalizowany jest przy ul. Legnickiej. Na ponad 2,3 tys. m2 powierzchni znajduje się miejsce wystawowe z 7 modelami, serwis z sześcioma w pełni wyposażonymi stanowiskami roboczymi, a pod obiektem mieści się garaż podziemny na 25 samochodów. Wrocławski salon Lexusa oferuje pełny zakres usług, od sprzedaży nowych samochodów po likwidację szkód komunikacyjnych.

- Tylko przez pierwszych 10 dni działalności zaufało nam blisko 40 klientów serwisowych, sprzedaliśmy też pierwszy samochód - powiedział Adam Najda, dyrektor zarządzający Lexus Wrocław.

Ósmy w sieci sprzedaży w naszym kraju wrocławski salon Lexusa jest przedostatnim w planach Lexus Polska do roku 2012.

Podobne wiadomości:

Znamy ceny nowego Lexusa LS

Znamy ceny nowego Lexusa LS

Aktualności 2017-08-28

Lexus LS już w polskich salonach

Lexus LS już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic