mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Liczba dealerów Mazdy ciągle rośnie

Liczba dealerów Mazdy ciągle rośnie

Mazda stale przyciąga nowych dealerów w całej Europie, zaś liczba przedsiębiorców przystępujących do współpracy podwaja się z każdym rokiem.

Liczba dealerów Mazdy ciągle rośnie
W 2007 roku Mazda rozpoczęła współpracę z 28 nowymi dealerami, zaś w 2008 już z 56. Firma jest na najlepszej drodze do tego, aby w 2009 roku zwiększyć liczbę nowych dealerów o ponad 100, ponieważ w pierwszym kwartale rozpoczęła współpracę już z 25. Oznaczać to będzie 5-procentowy rozwój europejskiej sieci Mazdy, w skład której wchodzi obecnie 2 000 punktów dealerskich. Dzięki sukcesowi młodej gamy samochodów, obejmującej m.in. Mazdę2, Mazdę6 i nową, kompaktową Mazdę3, firma i jej dealerzy zwiększyli udział w rynku europejskim z 0,9 % w 2001 roku do 1,6 % w 2008.

„Jesteśmy coraz częściej wybieranym partnerem przez dealerów w całej Europie, w tym również tych najlepszych w branży”, mówi Philip Waring, główny dyrektor operacyjny Mazdy Motor Europe. „Duża sieć dealerska zapewnia nam konkurencyjną przewagę w sprzedaży większej liczby samochodów. Sami ich nie sprzedajemy, robią to współpracujący z nami dealerzy”.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda dealerzy sprzedaż samochodów

Podobne wiadomości:

Jak dobrze sprzedać samochód? - rady o których warto pamiętać

Jak dobrze sprzedać samochód? - rady o...

Aktualności 2016-12-22

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster - wyciekły pierwsze zdjęcia!
Nowa Dacia Duster - wyciekły pierwsze zdjęcia!
Jeden z najpopularniejszych SUV-ów z napędem 4x4 w końcu doczekał się kolejnej generacji. Już za kilka tygodni we Frankfurcie poznamy nowe wcielenie Dacii Duster, a tymczasem do sieci wyciekły pierwsze informacje na temat modelu.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic