mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Liczna obsada na Rajdzie Mazowieckim

Liczna obsada na Rajdzie Mazowieckim

Na oficjalnej stronie internetowej 9. Rajdu Mazowieckiego opublikowana została pełna lista zgłoszeń. Liczy ona 94 pozycje - 70 załóg rywalizujących w Rajdowym Pucharze Polski oraz po 12 w klasie "Gość", a także "trzeciej lidze".

Na liście nie mogło zabraknąć czołowej trójki klasyfikacji RPP (Nowocień, Ogryzek, Kwaśnik). W klasie N4/30 wystartują dwa samochody (Tomaszek, Żabka). Klasę "Gość" zasilą min. Maciej Rzeźnik, Szymon Ruta czy Filip Nivette. Przypomnijmy - zeszłoroczną edycję Rajdu Mazowieckiego wygrał Rafał Maliński z pilotem Kacprem Pietrusińskim. Wojciech Chuchała z Ryszardem Ciupką zajęli doskonałe drugie miejsce tracąc do liderów niecałe 17 sekund. Czołową trójkę uzupełnili Damian Kamieński i Wojciech Perek, którzy niewątpliwie okazali się największą niespodzianką rajdu. Lista zgłoszeń liczyła 87 pozycji (w tym 13 załóg startujących w RD-3L bez pomiaru czasu).