mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Licznik Bentleya: 4016

Licznik Bentleya: 4016

Brytyjski producent samochodów "z górnej" półki, który w tym tygodniu na targach we Frankfurcie pokaże nowy model Continental GTC z otwartym dachem może poszczycić się 31% wzrostem sprzedaży.

Licznik Bentleya: 4016
Bentley, należący do koncernu VW od początku roku do sierpnia tego roku dostarczył do klientów na całym świecie 4016 aut. Po raz pierwszy w historii marki sprzedaż aut w Chinach przekroczyła tysiąc sztuk. Sprzedaż wzrosła także na rynku amerykańskim, gdzie po samochody Bentley'a do salonów udało się 1195 klientów. To wzrost o 36% w porównaniu do roku 2010. Na rynku Europejskim liczby zatrzymują się na 35%-towym wzroście.

Prawie połowa sprzedanych aut to modele Continental GT. Silną pozycję ma także limuzyna Mulsanne, a wkrótce do tego grona dołączy kabriolet Continental GTC. Dzięki sprzedaży tego model, która rozpocznie się w ostatnim kwartale Bentley na koniec 2011 roku chce osiągnąć wzrost sprzedaży na poziomie 40%.  

Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje
ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje
Nowy Nissan Leaf będzie pierwszym pojazdem z globalnej oferty producenta wyposażonym w system ProPILOT Park. Technologia ta pomaga kierowcy przy parkowaniu, umożliwiając automatyczne ustawienie samochodu na miejscu parkingowym.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech