Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Licznik Bentleya: 4016

Licznik Bentleya: 4016

Brytyjski producent samochodów "z górnej" półki, który w tym tygodniu na targach we Frankfurcie pokaże nowy model Continental GTC z otwartym dachem może poszczycić się 31% wzrostem sprzedaży.

Licznik Bentleya: 4016
Bentley, należący do koncernu VW od początku roku do sierpnia tego roku dostarczył do klientów na całym świecie 4016 aut. Po raz pierwszy w historii marki sprzedaż aut w Chinach przekroczyła tysiąc sztuk. Sprzedaż wzrosła także na rynku amerykańskim, gdzie po samochody Bentley'a do salonów udało się 1195 klientów. To wzrost o 36% w porównaniu do roku 2010. Na rynku Europejskim liczby zatrzymują się na 35%-towym wzroście.

Prawie połowa sprzedanych aut to modele Continental GT. Silną pozycję ma także limuzyna Mulsanne, a wkrótce do tego grona dołączy kabriolet Continental GTC. Dzięki sprzedaży tego model, która rozpocznie się w ostatnim kwartale Bentley na koniec 2011 roku chce osiągnąć wzrost sprzedaży na poziomie 40%.  

Podobne wiadomości:

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj