mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Licznik Bentleya: 4016

Licznik Bentleya: 4016

Brytyjski producent samochodów "z górnej" półki, który w tym tygodniu na targach we Frankfurcie pokaże nowy model Continental GTC z otwartym dachem może poszczycić się 31% wzrostem sprzedaży.

Licznik Bentleya: 4016
Bentley, należący do koncernu VW od początku roku do sierpnia tego roku dostarczył do klientów na całym świecie 4016 aut. Po raz pierwszy w historii marki sprzedaż aut w Chinach przekroczyła tysiąc sztuk. Sprzedaż wzrosła także na rynku amerykańskim, gdzie po samochody Bentley'a do salonów udało się 1195 klientów. To wzrost o 36% w porównaniu do roku 2010. Na rynku Europejskim liczby zatrzymują się na 35%-towym wzroście.

Prawie połowa sprzedanych aut to modele Continental GT. Silną pozycję ma także limuzyna Mulsanne, a wkrótce do tego grona dołączy kabriolet Continental GTC. Dzięki sprzedaży tego model, która rozpocznie się w ostatnim kwartale Bentley na koniec 2011 roku chce osiągnąć wzrost sprzedaży na poziomie 40%.  

Podobne wiadomości:

Bentley Bentayga z silnikiem TDI

Bentley Bentayga z silnikiem TDI

Samochody luksusowe 2016-09-03

Bentley zbuduje SUV-a

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.