mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Limitowana skała

Limitowana skała

Isuzu Automotive Polska na rodzimy rynek wprowadza do swojej oferty limitowaną wersję pickupów D-MAX nazwaną the Rock. Samochód dostępny jest w cenie 99 990 zł netto.

Limitowana skała
Limitowana wersja bazuje na modelu Isuzu D-MAX wyposażonego w silnik wysokoprężny o pojemności 3 litrów. Do wersji LS posiadającej w standardzie m.in. napęd 4WD, ABS+EBD, klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby, elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka, kierunkowskazy LED, skórzane koło kierownicy dodano m.in. skórzaną tapicerkę, podgrzewane siedzenia przednie, zabudowę Hardtop, hak holowniczy, kamerę cofania, boczne progi czy dywaniki The Rock. Wartość dodatkowych elementów wyposażanie w wersji The Rock wynosi 21 460 zł.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Isuzu D-MAX Wszystko o Isuzu
Tematy w artykule: Isuzu Isuzu D-MAX

Podobne wiadomości:

Rozbite, ale bezpieczne

Rozbite, ale bezpieczne

Aktualności 2012-08-30

Izusu D-Max Yin i Yang

Izusu D-Max Yin i Yang

Premiery 2013-07-23

Komentuj:

~Remek 2013-11-29

Kolego, na pewno 1 salon masz w Markach k/Warszawy (razem z Hondą), przy głównej ulicy... i nawet mają chyba ze 2 sztuki na miejscu

~vspeed 2013-11-10

ktoś wie, gdzię można w okolicach Warszawy umówić się na jazdę testową tym cackiem?

marko1 2011-09-28

Ciekawe, wersji LS "pickupów D-MAX" dodano w standardzie "skórzane koło", tylko gdzie ono jest w którym miejscu. No nic idę szukać, bo nie zasnę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Touring Sports
Toyota Corolla Touring Sports
Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany na salonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej z oferty Toyocie Avensis.