mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Limitowana skała

Limitowana skała

Isuzu Automotive Polska na rodzimy rynek wprowadza do swojej oferty limitowaną wersję pickupów D-MAX nazwaną the Rock. Samochód dostępny jest w cenie 99 990 zł netto.

Limitowana skała
Limitowana wersja bazuje na modelu Isuzu D-MAX wyposażonego w silnik wysokoprężny o pojemności 3 litrów. Do wersji LS posiadającej w standardzie m.in. napęd 4WD, ABS+EBD, klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby, elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka, kierunkowskazy LED, skórzane koło kierownicy dodano m.in. skórzaną tapicerkę, podgrzewane siedzenia przednie, zabudowę Hardtop, hak holowniczy, kamerę cofania, boczne progi czy dywaniki The Rock. Wartość dodatkowych elementów wyposażanie w wersji The Rock wynosi 21 460 zł.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Isuzu D-MAX Wszystko o Isuzu
Tematy w artykule: Isuzu Isuzu D-MAX

Podobne wiadomości:

Isuzu przyjazny pracownikom

Isuzu przyjazny pracownikom

Aktualności 2011-10-17

Rozbite, ale bezpieczne

Rozbite, ale bezpieczne

Aktualności 2012-08-30

Komentuj:

~Remek 2013-11-29

Kolego, na pewno 1 salon masz w Markach k/Warszawy (razem z Hondą), przy głównej ulicy... i nawet mają chyba ze 2 sztuki na miejscu

~vspeed 2013-11-10

ktoś wie, gdzię można w okolicach Warszawy umówić się na jazdę testową tym cackiem?

marko1 2011-09-28

Ciekawe, wersji LS "pickupów D-MAX" dodano w standardzie "skórzane koło", tylko gdzie ono jest w którym miejscu. No nic idę szukać, bo nie zasnę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.