mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Limitowana wersja Fluence Sport Way

Limitowana wersja Fluence Sport Way

Renault wypuściło na rynek limitowaną serię modelu Fluence o nazwie Sport Way. Różnice w stosunku do normalnej wersji są kosmetyczne.

Limitowana wersja Fluence Sport Way
Mamy tutaj przedni dolny spojler, spojlery progowe oraz boczne listwy ochronne w kolorze nadwozia. Tylny spojler u dołu oraz na klapie bagażnika mają nadać autu sportowy i bardziej dynamiczny charakter. Samochód stoi na 17 calowych felgach.

W tej wersji auto napędzane jest albo benzynowym silnikiem 2.0 w cenie 69.800zł, albo 1.5 dCi w cenie 74.600zł. Dostępnymi kolorami są Szary Platynowy w standardzie oraz Czarna Perła w opcji bez dopłaty.

Auto posiada seryjne wyposażenie wysokiej wersji Privilège z takimi oto zmianami:

- tapicerka materiałowa w kolorze grafitowym/tonacja wnętrza grafit;
- zespół wskaźników analogowo-cyfrowych (identycznie jak w gamie Mégane);
- aluminiowe pedały + aluminiowy podnóżek kierowcy;
- przedni i tylny spojler dolny;
- boczne listwy ochronne drzwi + spojlery progowe w kolorze nadwozia;
- tylny spojler bagażnika;
- obręcze kół ze stopu metali lekkich 17-calowe, wzór Black Schuss.

Podobne wiadomości:

Nowe modele Renaultsport

auto motor i sport 0000-00-00

Renault Scenic z nowym silnikiem

Renault Scenic z nowym silnikiem

Aktualności 2017-12-19

Komentuj:

marko1 2011-01-29

Auto posiada seryjne wyposażenie wysokiej wersji Privilège z takimi oto zmianami: - tapicerka materiałowa w kolorze grafitowym/tonacja wnętrza grafit; - zespół wskaźników analogowo-cyfrowych (identycznie jak w gamie Mégane); - aluminiowe pedały + aluminiowy podnóżek kierowcy; - przedni i tylny spojler dolny; - boczne listwy ochronne drzwi + spojlery progowe w kolorze nadwozia; - tylny spojler bagażnika; - obręcze kół ze stopu metali lekkich 17-calowe, wzór Black Schuss. RZECZYWIŚCIE POWALA Z NÓG.

~Greg12 2011-01-28

Zestaw zegarów analogowo-cyfrowy. Oj to akurat zamiana na gorsze. Za Megane z zestawem zegarów tradycyjnych trzeba dopłacić jakieś 5kzl - i warto, bo ten cyfrowy jak dla mnie to główny hamulec przed zakupem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.