mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Limitowany Roomster Biker

Limitowany Roomster Biker

Zaangażowanie Skody Auto w kolarstwo znane jest od lat. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że Skoda jest oficjalnym partnerem największego wyścigu kolarskiego - Tour de France. W nawiązaniu do tej tradycji powstała limitowana seria Roomster Biker.

Limitowany Roomster Biker
Od 2004 roku Skoda Auto jest oficjalnym partnerem słynnego wyścigu oraz członkiem prestiżowego klubu Tour De France. Jako jeden ze sponsorów wyścigu Skoda będzie dostarczać na potrzeby zawodów flotę samochodową złożoną z modeli Fabia, Octavia, Superb oraz Roomster aż do 2011 roku.

Skoda Roomster Biker wyróżnia się wieloma oryginalnymi elementami, charakterystycznymi wyłącznie dla swojej wersji: Sportowymi fotelami i dywanikami ozdobionymi elementami w kolorze żółtym i motywem graficznym "Biker", osłoną dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego wzbogaconą elementami wykończenia w kolorze żółtym oraz trójramienną sportową kierownicą w pakiecie skórzanym i aluminiowym emblematem graficznym "Biker".

Charakterystycznym elementem wersji Roomster Biker jest rozszerzony pakiet schowków, który zawiera schowki pod fotelami przednimi, ramki na nadkolach w bagażniku, schowki w drzwiach tylnych, elastyczną listwę mocującą w bagażniku oraz schowek na okulary. Przednie listwy progowe ozdobiono metalowymi wstawkami z logo "Roomster". Dodatkowo można doposażyć samochód w uchwyt do przewożenia rowerów w bagażniku, relingi w kolorze srebrnym i dach panoramiczny. W gamie jednostek napędowych klienci mają do wyboru dwa silniki benzynowe: 1.4 63kW, 1.6 16V 77kW i dwa wysokoprężne: 1.4 TDI 59kW i 1.9 TDI 77kW. Škodę Roomster z serii limitowanej Biker można kupić już za 56 200 zł.
Tematy w artykule: Roomster

Podobne wiadomości:

Zupełnie nowa Skoda Roomster w 2016 roku

Zupełnie nowa Skoda Roomster w 2016 roku

Aktualności 2015-03-10

Skoda wyróżniona nagrodą Red Dot Award

Skoda wyróżniona nagrodą Red Dot Award

Aktualności 2014-07-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech