mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Limitowany Roomster Biker

Limitowany Roomster Biker

Zaangażowanie Skody Auto w kolarstwo znane jest od lat. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że Skoda jest oficjalnym partnerem największego wyścigu kolarskiego - Tour de France. W nawiązaniu do tej tradycji powstała limitowana seria Roomster Biker.

Limitowany Roomster Biker
Od 2004 roku Skoda Auto jest oficjalnym partnerem słynnego wyścigu oraz członkiem prestiżowego klubu Tour De France. Jako jeden ze sponsorów wyścigu Skoda będzie dostarczać na potrzeby zawodów flotę samochodową złożoną z modeli Fabia, Octavia, Superb oraz Roomster aż do 2011 roku.

Skoda Roomster Biker wyróżnia się wieloma oryginalnymi elementami, charakterystycznymi wyłącznie dla swojej wersji: Sportowymi fotelami i dywanikami ozdobionymi elementami w kolorze żółtym i motywem graficznym "Biker", osłoną dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego wzbogaconą elementami wykończenia w kolorze żółtym oraz trójramienną sportową kierownicą w pakiecie skórzanym i aluminiowym emblematem graficznym "Biker".

Charakterystycznym elementem wersji Roomster Biker jest rozszerzony pakiet schowków, który zawiera schowki pod fotelami przednimi, ramki na nadkolach w bagażniku, schowki w drzwiach tylnych, elastyczną listwę mocującą w bagażniku oraz schowek na okulary. Przednie listwy progowe ozdobiono metalowymi wstawkami z logo "Roomster". Dodatkowo można doposażyć samochód w uchwyt do przewożenia rowerów w bagażniku, relingi w kolorze srebrnym i dach panoramiczny. W gamie jednostek napędowych klienci mają do wyboru dwa silniki benzynowe: 1.4 63kW, 1.6 16V 77kW i dwa wysokoprężne: 1.4 TDI 59kW i 1.9 TDI 77kW. Škodę Roomster z serii limitowanej Biker można kupić już za 56 200 zł.
Tematy w artykule: Roomster

Podobne wiadomości:

Skoda coś kombinuje

Skoda coś kombinuje

Aktualności 2011-10-31

Zupełnie nowa Skoda Roomster w 2016 roku

Zupełnie nowa Skoda Roomster w 2016 roku

Aktualności 2015-03-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando