mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Loeb o swojej przyszłości

Loeb o swojej przyszłości

Siedmiokrotny rajdowy mistrz świata Sebastien Loeb w najbliższych dniach zdecyduje o swojej przyszłości w sportach motorowych. Francuzowi niebawem wygasa kontrakt z Citroenem.

Loeb o swojej przyszłości
Opcji dla legendy WRC jest co najmniej kilka. Loeb może pozostać na minimum jeszcze jeden sezon w fabrycznym zespole Citroena. Może też, jak spekulowano kilka miesięcy temu, przenieść się do Volkswagena i pomóc niemieckiej ekipie w rozwoju rajdowego Polo R WRC. Francuz być może też przeniesie się do innej dyscypliny motosportu. Nie ukrywa sam z resztą, że ma ochotę na ponowne starty w serii Le Mans. Niewykluczone także, że po prostu odwiesi kask na kołek.

"To bardzo trudna decyzja" - powiedział ostatnio w wywiadzie mistrz WRC. "Chcę nadal się ścigać, ale też nie chciałbym postawić się w takiej sytuacji jak Michael Schumacher. Odejść z czynnego sportu i wrócić za kilka lat. Jeśli miałbym się rozstać z WRC, to definitywnie" - dodał Loeb. "Mam na pewno w planach udział w Le Mans, nie mogę sobie wyobrazić, że jeśli odejdę z WRC, nie będę nic robić" - zakończył "SuperSeb".
Tematy w artykule: Sebastien Loeb

Podobne wiadomości:

Sebastien Loeb testuje Citorena C-Elysee WTCC

Sebastien Loeb testuje Citorena C-Elysee WTCC

Aktualności 2013-08-08

Peugeot może dołączyć do Dakaru w przyszłym roku

Peugeot może dołączyć do Dakaru w przyszłym...

Aktualności 2014-03-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.