mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Logan coraz lepiej

Logan coraz lepiej

Już ponad 1500 Dacii Logan jeździ po polskich drogach. Od momentu wprowadzenia na rynek polski w lutym 2005, Dacia systematycznie zwiększa liczbę sprzedanych aut oraz udział rynkowy.

Sprzedaż w czerwcu 402 Loganów pozwoliła osiągnąć udział w rynku samochodów osobowych na poziomie 1,8%. Największą popularnością cieszy się seria limitowana Pioneer, a w ramach serii najbogatsza wersja wyposażeniowa Laureate (ponad 55% udziału w sprzedaży). Celem marki jest osiągnięcie udziału w rynku na poziomie co najmniej 1,6% (w stosunku rocznym) do końca 2005 roku.

Duży wpływ na wybór Dacii Logan ma też specjalna oferta serwisowa (cena pierwszego przeglądu 89 zł) oraz wydłużenie gwarancji producenta do okresu 3 lat począwszy od 9 maja z limitem 100.000 km. Klienci, którzy byli "pionierami" i pierwsi zakupili Dacię w poprzednich miesiącach, otrzymali specjalną ofertę przedłużenia 2 letniej gwarancji.

Od wprowadzenia do sprzedaży we wrześniu 2004 r. liczba sprzedanych Loganów na wszystkich rynkach osiągnęła 84.459 sztuk. Od czerwca Logan jest sprzedawany w Europie Zachodniej. Liczba zamówień odnotowanych w ciągu miesiąca we Francji, w Niemczech i w Hiszpanii przekroczyła 7.000 sztuk.

Do końca 2005 roku Dacia Logan będzie sprzedawany w 35 Krajach. Wśród nowych krajów znajdą się m.in. Belgia, Holandia, Włochy, Szwajcaria i Austria.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja jest kolejnym państwem na mapie, które zamierza naliczać punkty karne kierowcom z innych państw. W przypadku przekroczenia dozwolonego limitu trzeba się będzie liczyć z konsekwencjami.