mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Logan coraz lepiej

Logan coraz lepiej

Już ponad 1500 Dacii Logan jeździ po polskich drogach. Od momentu wprowadzenia na rynek polski w lutym 2005, Dacia systematycznie zwiększa liczbę sprzedanych aut oraz udział rynkowy.

Sprzedaż w czerwcu 402 Loganów pozwoliła osiągnąć udział w rynku samochodów osobowych na poziomie 1,8%. Największą popularnością cieszy się seria limitowana Pioneer, a w ramach serii najbogatsza wersja wyposażeniowa Laureate (ponad 55% udziału w sprzedaży). Celem marki jest osiągnięcie udziału w rynku na poziomie co najmniej 1,6% (w stosunku rocznym) do końca 2005 roku.

Duży wpływ na wybór Dacii Logan ma też specjalna oferta serwisowa (cena pierwszego przeglądu 89 zł) oraz wydłużenie gwarancji producenta do okresu 3 lat począwszy od 9 maja z limitem 100.000 km. Klienci, którzy byli "pionierami" i pierwsi zakupili Dacię w poprzednich miesiącach, otrzymali specjalną ofertę przedłużenia 2 letniej gwarancji.

Od wprowadzenia do sprzedaży we wrześniu 2004 r. liczba sprzedanych Loganów na wszystkich rynkach osiągnęła 84.459 sztuk. Od czerwca Logan jest sprzedawany w Europie Zachodniej. Liczba zamówień odnotowanych w ciągu miesiąca we Francji, w Niemczech i w Hiszpanii przekroczyła 7.000 sztuk.

Do końca 2005 roku Dacia Logan będzie sprzedawany w 35 Krajach. Wśród nowych krajów znajdą się m.in. Belgia, Holandia, Włochy, Szwajcaria i Austria.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Honda Civic Type R z rekordem okrążenia toru Estoril
Honda Civic Type R z rekordem okrążenia toru Estoril
Honda kontynuuje swój program ustanawiania rekordów przejazdu kolejnych torów wyścigowych. Tym razem nowy rekord okrążenia dla Hondy Civic Type R na torze Estoril w Portugalii ustanowił Tiago Monteiro.

20 sposobów na redukcję wagi 20 sposobów na redukcję wagi