mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Logan w specjalnej serii

Logan w specjalnej serii

Kupujący Dacię otrzymają teraz 3-letnią gwarancję z limitem 100.000 km. Na rynek wchodzi także atrakcyjna seria specjalna Dacia Logan Pioneer w cenie już od 27.900 PLN.

Od dnia 9 maja 2005 Dacia Logan objęta jest 3-letnią gwarancją producenta. Oferta ta obejmuje również wszystkie samochody wydane po 1 maja 2005. Wszyscy, którzy byli "pionierami" i pierwsi zakupili Dacię w Polsce w poprzednich miesiącach, otrzymają przedłużenie dotychczas obowiązującej dwuletniej gwarancji do okresu 4 lat.

Dacia Logan jest oferowana na rynku polskim w trzech wariantach wyposażenia: Access zawierający oprócz elektronicznej blokady rozruchu także poduszkę powietrzną kierowcy; Ambiance, ze zderzakami w kolorze nadwozia oraz centralnym zamkiem; Laureate wyposażony między innymi w siedmiofunkcyjny komputer, reflektory przeciwmgielne, elektryczne szyby przednie.

Teraz oferta zostanie wzbogacona o serię specjalną wyposażoną w radiootwarzacz CD marki Pioneer w cenie już od 27.900 zł. Oferta ta dotyczy wszystkich wersji Dacii Logan.

Od momentu wprowadzenia na rynek polski, Logan może poszczycić się dobrym startem dzięki liczbie ponad 800 wydanych samochodów od momentu rozpoczęcia sprzedaży. Dacia Logan osiągnęła w lutym (265 samochodów) i marcu (315 samochodów) ponad 1,3% rynku, w kwietniu ok. 1,2% (218 samochodów).

Największą popularnością cieszy się najbogatsza wersja wyposażeniowa Laureate (ponad 50% udziału w sprzedaży).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.