mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lotos nr 1 na polskim rynku olejów

Lotos nr 1 na polskim rynku olejów

Według danych jesiennej edycji badania Moto Scan 2010 liderem krajowego rynku olejów silnikowych, z udziałami sięgającymi 28,3%, jest marka LOTOS. Na drugim miejscu z notowaniami niższymi o ponad 3 punkty procentowe znalazł się  Mobil. W tyle z udziałami szacowanymi na 20% pozostał Castrol.

Lotos nr 1 na polskim rynku olejów
Ww. badania wskazują, że w ubiegłym roku, co czwarty użytkownik samochodu osobowego mającego od 3 do 5 lat wybierał oleje LOTOS, co daje tej marce pozycję lidera we wskazanym segmencie.

– Kluczem do sukcesu jest konsekwencja wdrażanych rozwiązań i determinacja wszystkich pracowników. Zarówno tych związanych z produkcją, jak i handlem. Handlem we wszystkich jego obszarach – podkreśla Jacek Neska, prezes zarządu spółki LOTOS Oil. – Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że opinia i przekonanie o jakości produktów danego producenta związane z obecnością w jednym segmencie rynku ma swoje przełożenie na inne grupy konsumentów. Rynek to zespół naczyń połączonych.


LOTOS Oil wchodzi w skład grupy kapitałowej LOTOS. W ramach koncernu spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją olejów smarnych, bazowych oraz przemysłowych, a także smarów. Od wielu lat firma jest liderem na rynku olejów silnikowych w Polsce. Sztandarowym produktem firmy jest rodzina olejów silnikowych LOTOS.

Podobne wiadomości:

Wyciekający olej w Defenderach

Wyciekający olej w Defenderach

Aktualności 2014-12-19

Komentuj:

marko1 2011-01-29

I bardzo dobrze, to po następnych 15 latach i 150 tys. km Niemcy może zrobią miłą niespodziankę i z prezentują nowego Opelka.

~krz 2011-01-25

Mam 15 letnia vectre, 300 tys km przebiegu, w tym ponad 200 tys na gazie. Leje Lotos synthetic i przejezdzam do wymiany kolo 17 tys km bez dolewki. Mam powody by sadzic ze lotos jest dobry :).

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando