mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lotos nr 1 na polskim rynku olejów

Lotos nr 1 na polskim rynku olejów

Według danych jesiennej edycji badania Moto Scan 2010 liderem krajowego rynku olejów silnikowych, z udziałami sięgającymi 28,3%, jest marka LOTOS. Na drugim miejscu z notowaniami niższymi o ponad 3 punkty procentowe znalazł się  Mobil. W tyle z udziałami szacowanymi na 20% pozostał Castrol.

Lotos nr 1 na polskim rynku olejów
Ww. badania wskazują, że w ubiegłym roku, co czwarty użytkownik samochodu osobowego mającego od 3 do 5 lat wybierał oleje LOTOS, co daje tej marce pozycję lidera we wskazanym segmencie.

– Kluczem do sukcesu jest konsekwencja wdrażanych rozwiązań i determinacja wszystkich pracowników. Zarówno tych związanych z produkcją, jak i handlem. Handlem we wszystkich jego obszarach – podkreśla Jacek Neska, prezes zarządu spółki LOTOS Oil. – Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że opinia i przekonanie o jakości produktów danego producenta związane z obecnością w jednym segmencie rynku ma swoje przełożenie na inne grupy konsumentów. Rynek to zespół naczyń połączonych.


LOTOS Oil wchodzi w skład grupy kapitałowej LOTOS. W ramach koncernu spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją olejów smarnych, bazowych oraz przemysłowych, a także smarów. Od wielu lat firma jest liderem na rynku olejów silnikowych w Polsce. Sztandarowym produktem firmy jest rodzina olejów silnikowych LOTOS.

Podobne wiadomości:

Wyciekający olej w Defenderach

Wyciekający olej w Defenderach

Aktualności 2014-12-19

Na stacjach paliw wizja kolejnych podwyżek

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

marko1 2011-01-29

I bardzo dobrze, to po następnych 15 latach i 150 tys. km Niemcy może zrobią miłą niespodziankę i z prezentują nowego Opelka.

~krz 2011-01-25

Mam 15 letnia vectre, 300 tys km przebiegu, w tym ponad 200 tys na gazie. Leje Lotos synthetic i przejezdzam do wymiany kolo 17 tys km bez dolewki. Mam powody by sadzic ze lotos jest dobry :).

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.