mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lotos z programem lojalnościowym

Lotos z programem lojalnościowym

Jak dotąd Lotos był jedynym z większych koncernów paliwowych działających na naszym rynku, który nie oferował karty do gromadzenia punktów. Od lutego to się zmieniło wraz z wprowadzeniem programu lojalnościowego Navigator.

Lotos z programem lojalnościowym
Idea tego typu programów jest oczywista. Kupując paliwa i inne, często wybrane, produkty na stacjach paliwowych zbiera się punkty, które następnie można wymienić na nagrody bądź wymienić je na paliwo. Nie inaczej będzie teraz i na stacjach Lotosu.

Na wszystkich stacjach własnych i partnerskich Lotosu, czyli łącznie w ponad 200 punktach na terenie całego kraju, w trakcie trwania programu wyselekcjonowana kolekcja markowych nagród będzie prezentowana na specjalnych ekspozycjach. Klient będzie miał możliwość bezpośrednio ocenić produkt pod względem jego jakości i atrakcyjności. Odbiór nagród odbywał się będzie bezpośrednio na stacjach, bez zamówień i czekania.

Aby zostać uczestnikiem programu Navigator należy dokonać zakupu paliw, lub jednego z premiowanych w programie produktów, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odebrać kartę Navigator. Przy każdym premiowanym punktami zakupie uzupełnia się swoje konto kolejnymi punktami.

I tak, przykładowo 1 punkt można dostać za zakup 10 litrów paliwa (przy płatności gotówką lub kartą płatniczą) bądź 30 litrów (przy płatności kartą paliwową Lotos Biznes lub inną tego typu). Za zakup odpowiednio 10 lub 30 litrów paliwa Lotos Dynamic otrzymamy 2 punkty, a za zakup jednego opakowania oleju silnikowego konto zostanie zasilone od 3 do 10 punktów (w zależności od rodzaju oleju). Oczywiście dodatkowe punkty przyznawane będą za wybrane produkty sklepowe, oznaczone logotypem Navigator.
Tematy w artykule: Lotos paliwa

Podobne wiadomości:

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Aktualności 2016-02-06

Paliwo najtańsze od lat!

Paliwo najtańsze od lat!

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic