mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Marka Lotus w przyszłym roku będzie obchodzi 60-tą rocznicę powstania. Taką rocznicę zawsze trzeba uczcić i to najlepiej tak by zapadła w pamięć fanów motoryzacji. Nie ma lepszego miejsca do świętowania niż Festiwal Prędkości w Goodwood.

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood
Lotus podczas przyszłorocznej imprezy swoją wystawę i instalację zaprezentuje na zewnątrz tuż przed domem właściciela posiadłości i toru w Goodwood, lorda Earl of March. Przyszły roku to także inne ważne rocznice dla marki Lotus. Będzie to 50. rocznica powstania Lotusa Elana oraz w 2012 roku minie 35 lat od pojawienia się w F1 innowacyjnego Lotusa 78, w którym zadebiutował efekt przyziemny.

Pełna lista samochodów , które są dziedzictwem Colina Chapmana nie została jeszcze przedstawiona. Organizatorzy festiwalu obiecują, że zwiedzający będą mogli podziwiać samochody z serii F1, IndyCar, sportowe oraz drogowe modele. Przyszłoroczny festiwal Prędkości w Goodwood odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca.

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce Wraith szybszy niż Porsche 918 Spyder

Rolls-Royce Wraith szybszy niż Porsche 918...

Samochody luksusowe 2015-07-07

Nissan Juke-R - mały szatan prosto z Goodwood

Nissan Juke-R - mały szatan prosto z Goodwood

Premiery 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.