mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Marka Lotus w przyszłym roku będzie obchodzi 60-tą rocznicę powstania. Taką rocznicę zawsze trzeba uczcić i to najlepiej tak by zapadła w pamięć fanów motoryzacji. Nie ma lepszego miejsca do świętowania niż Festiwal Prędkości w Goodwood.

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood
Lotus podczas przyszłorocznej imprezy swoją wystawę i instalację zaprezentuje na zewnątrz tuż przed domem właściciela posiadłości i toru w Goodwood, lorda Earl of March. Przyszły roku to także inne ważne rocznice dla marki Lotus. Będzie to 50. rocznica powstania Lotusa Elana oraz w 2012 roku minie 35 lat od pojawienia się w F1 innowacyjnego Lotusa 78, w którym zadebiutował efekt przyziemny.

Pełna lista samochodów , które są dziedzictwem Colina Chapmana nie została jeszcze przedstawiona. Organizatorzy festiwalu obiecują, że zwiedzający będą mogli podziwiać samochody z serii F1, IndyCar, sportowe oraz drogowe modele. Przyszłoroczny festiwal Prędkości w Goodwood odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca.

Podobne wiadomości:

Ford Focus RS gotowy na Goodwood - znamy moc silnika!

Ford Focus RS gotowy na Goodwood - znamy moc...

Aktualności 2015-06-25

Crossover Lotusa lepszy niż Macan

Crossover Lotusa lepszy niż Macan

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?