mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Luksusowa wioska Ferrari

Luksusowa wioska Ferrari

Sławna i ceniona na całym świecie stajnia samochodów z Maranello otworzyła właśnie całkowicie nowy kompleks mieszkalny przeznaczony dla swoich pracowników. W jego skład wchodzi przeszło 120 bardzo luksusowych apartamentów.

Luksusowa wioska Ferrari

Ceremonia otwarcia odbyła się przy obecności dyrektora zarządzającego Ferrari, Jeana Todta, wiceprezydenta Piero Ferrari oraz innych pracowników wysokiej rangi. Centrum o nazwie "Maranello Village" mieści się w odległości czterech kilometrów od fabryki samochodów tej marki, z którą połączone zostało za pomocą specjalnej drogi. Całe osiedle zostało urządzone w zgodzie i harmonią z terenami, które je otaczają. Wyróżnia się jednak charakterystyczną kolorystyką o mocno czerwonej barwie.

Budynki należące do kompleksu wykonane zostały z zachowaniem bardzo wysokich standardów. W skład całego centrum wchodzą apartamenty o wielkości od 30 do 70 metrów kwadratowych, w tym 22 specjalne studia, 42 apartamenty dla dwóch osób oraz 58 apartamentów przeznaczonych dla trzech osób. Nie trzeba chyba dodawać, że całość została odpowiednio umeblowana oraz wyposażona w niezbędny sprzęt. Do dyspozycji gości zamieszkujących na terenie centrum, przygotowano specjalne centrum fitness, recepcję, restauracje oraz dwa parkingi pozwalające pomieścić 150 samochodów.

Jak podkreśla prezydent Ferrari, Luca di Montezemolo: "Główną ideą "Formula Uomo" jest zwiększenie jakości warunków mieszkalnych oraz produkcyjnych, przy jednoczesnym skupieniu się na warunkach pracy - czyli mówiąc krótko czynnikach zapewniających doskonałość produktu końcowego". I z tym stwierdzeniem można się chyba w pełni zgodzić...

Czytaj także:

Face-lifting Ferrari 612 (2006-11-16)

Ferrari Dino (2006-11-03)

4x4 w Ferrari (2006-10-12)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Ferrari
Tematy w artykule: Ferrari Maranello Village

Podobne wiadomości:

Ferrari 812 Superfast - najmocniejsze i najszybsze w historii

Ferrari 812 Superfast - najmocniejsze i...

Samochody luksusowe 2017-02-16

Koniec Ferrari California, czas na Portofino

Koniec Ferrari California, czas na Portofino

Aktualności 2017-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota GT86 po tuningu TRD
Toyota GT86 po tuningu TRD
Inżynierowie Toyota Racing Development wzięli na warsztat i profesjonalnie stuningowali kolejne auto. Tym razem wybór padł na słynne, tylnonapędowe coupé GT86. Tak powstała wyjątkowa Toyota GT86 TRD Special Edition.