mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Luksusowe używane w zasięgu ręki

Luksusowe używane w zasięgu ręki

Któż z nas nie marzy o luksusowej limuzynie, bogato wyposażonej, niezwykle komfortowej i bezpiecznej, na którą niestety większości z nas po prostu nie stać. Nie oznacza to, że musimy całkowicie się z naszymi marzeniami rozstać, rynek aut używanych pozwala choć w części je zrealizować.

A wszystko za sprawą niezwykle przystępnych cen, za jakie możemy dostać niektóre używane modele z tzw. wyższej półki. Może nie od razu tej najwyższej, ale już wiele nieco mniejszych samochodów z segmentu premium jest jak najbardziej na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. Ponieważ główne role na rynku europejskim w tym segmencie wciąż odgrywają marki niemieckie, nie powinno nikogo dziwić, że również u nas można spotkać wiele tego typu aut. Przeglądając oferty sprzedaży aut używanych warto czasami zastanowić się nad wyborem nieco starszego (góra o dwa, trzy lata) i  bardziej luksusowego modelu, niż podobnego cenowo i nieznacznie młodszego „normalnego” auta. Z pewnością zyskamy znacznie w oczach sąsiadów.

Spoglądając na lipcowe statystyki serwisu GEpard widać, że auta te cieszyły się dość dużą popularnością. Zdecydowanie najchętniej internauci wyszukiwali dla siebie modele marki Audi. Model A4 znalazł się już na drugiej pozycji wśród wszystkich najchętniej oglądanych modeli. Kolejnymi w tej kategorii były Audi A6 i A3, i dopiero następna pozycja należała do innej marki – Mercedesa. 
 
 Top 10 Serwisu GEpard – najczęściej oglądane modele samochodów używanych w lipcu 2007 

1

Volkswagen Passat

bz

2

Audi A4

+ 2

3

Ford Focus

bz

4

Opel Vectra

- 2

5

Opel Corsa

+ 1

6

Volkswagen Golf IV

- 1

7

Ford Mondeo

+ 2

8

Toyota Corolla

- 1

9

Opel Astra

- 1

10

Honda Civica

bz

Tematy w artykule: samochody używane

Podobne wiadomości:

Jakie samochody kupują Polacy?

Jakie samochody kupują Polacy?

Aktualności 2016-10-06

Sprzedawcy aut używanych bardziej uczciwi

Sprzedawcy aut używanych bardziej uczciwi

Aktualności 2016-02-04

Komentuj:

~poluk 2008-01-10

Troszkę inaczej rozumiem auto luksusowe niż powyższa lista 10 aut, wg mnie na tej liście nie ma auta luksusowego. A do artykułu to fakt że auto luksusowe można kupić za mniejsze pieniądze to nie znaczy że za mniejsze można je utrzymać (materiały eksploatacyjne + paliwo)

~jaro 2007-10-28

popieram

~adam 2007-08-20

Lepiej że naród będzie głosował na PO i Lid bo mają chociaż elemnty liberalizmu w swoim proegamie niż na Pis - czyli socjalizm w czystej formie

~Matias 2007-08-18

Masz racje Dak, ale głupi naród głosuje na PO i SLD :(

~Bd 2007-08-18

Niemieckie rządzą ! Lubie japońskie, ale to tania masówka. Zdecydowanie wole niemieckie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando