mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > M2Rally przed Rajdem Koszyc

M2Rally przed Rajdem Koszyc

W dniach 14-15 października, odbędzie się już ostatnia runda RSMP jak i Mistrzostw Słowacji, a finisz czempionatów zlokalizowany będzie w Koszycach (SK). Nie zabraknie tam oczywiście załogi M2Rally, Łukasz Markowski i Maciej Machela podczas tego rajdu będą reprezentować barwy słowackiego KL Racing Team a zasiądą w Citroenie C2R2MAX.

M2Rally przed Rajdem Koszyc
"Dla nas jest to bardzo ważny start, ponieważ będziemy walczyć w Koszycach o utrzymanie pozycji lidera w klasie 6 Mistrzostw Słowacji. Będziemy jak zwykle atakować od początku do końca, taka taktyka pozwoliła nam objąć pozycję lidera, zobaczymy czy pomoże nam zdobyć mistrzowski tytuł. Liczymy również na dobry wynik w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zarówno ja, jak i Maciej postaramy się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Do zobaczenia w Koszycach i czekamy na doping!" - Łukasz Markowski.

Więcej informacji o starcie M2Rally i rywalizacji relacjonowanej na bieżąco na trasach Rajdu Koszyc można znaleźć na facebookowych stronach "m2rally" i "Kl RacingTeam". Na większą relację zapraszamy na stronę patrona medialnego Mojeauto.pl.

Podobne wiadomości:

Rajd Koszyc: Sołowow najszybszy w RSMP

Rajd Koszyc: Sołowow najszybszy w RSMP

Aktualności 2011-10-17

Bębenek czwarty w Platinum RSMP

Bębenek czwarty w Platinum RSMP

Aktualności 2011-10-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.