mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > M2Rally przed Rajdem Koszyc

M2Rally przed Rajdem Koszyc

W dniach 14-15 października, odbędzie się już ostatnia runda RSMP jak i Mistrzostw Słowacji, a finisz czempionatów zlokalizowany będzie w Koszycach (SK). Nie zabraknie tam oczywiście załogi M2Rally, Łukasz Markowski i Maciej Machela podczas tego rajdu będą reprezentować barwy słowackiego KL Racing Team a zasiądą w Citroenie C2R2MAX.

M2Rally przed Rajdem Koszyc
"Dla nas jest to bardzo ważny start, ponieważ będziemy walczyć w Koszycach o utrzymanie pozycji lidera w klasie 6 Mistrzostw Słowacji. Będziemy jak zwykle atakować od początku do końca, taka taktyka pozwoliła nam objąć pozycję lidera, zobaczymy czy pomoże nam zdobyć mistrzowski tytuł. Liczymy również na dobry wynik w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zarówno ja, jak i Maciej postaramy się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Do zobaczenia w Koszycach i czekamy na doping!" - Łukasz Markowski.

Więcej informacji o starcie M2Rally i rywalizacji relacjonowanej na bieżąco na trasach Rajdu Koszyc można znaleźć na facebookowych stronach "m2rally" i "Kl RacingTeam". Na większą relację zapraszamy na stronę patrona medialnego Mojeauto.pl.

Podobne wiadomości:

Citroën Racing Trophy 2011 - podsumowanie

Citroën Racing Trophy 2011 - podsumowanie

Aktualności 2011-10-19

Peugeot Sport z tytułem mistrzów

Peugeot Sport z tytułem mistrzów

Aktualności 2011-10-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda wygrywa w Rajdzie Portugalii
Skoda wygrywa w Rajdzie Portugalii
Można mówić o zmiennym szczęściu załogi Skoda Motorsport podczas Rajdu Portugalii. DDuet norweskich zawodników jadących Fabią R5 przewodził stawce aż do ostatniego odcinka specjalnego. Na kilka kilometrów przed metą załoga zahaczyła o kamień i zaczęły sie problemy.