mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > M2Rally wystartuje na Słowacji!

M2Rally wystartuje na Słowacji!

W dniach 20-21 maja, w miejscowości Topolcany, załoga Łukasz Markowski/Maciej Machela stanie do startu w Rally Tribec, będącym trzecią rundą Mistrzostw Słowacji. Patronem medialnym tej załogi jest Mojeauto.pl.

M2Rally wystartuje na Słowacji!
Na ten rajd duet z Kłodzka przesiądzie się do znanego już im – Citroena C2R2MAX, w barwach KL Racing Team. Załoga będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności na nieznanych jeszcze im trasach oraz zmierzyć się ze słowackimi kierowcami. „Przyznaję, przed sezonem nie zakładaliśmy startu, w którejkolwiek  z rund Mistrzostw Słowacji. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu Grzegorza Grzyba  możemy wystartować w Rally Tribec, reprezentując KL Racing Team.  Dla nas to są nowe trasy, nowa przygoda, ale chęć rywalizacji jest niezmienna, a nawet jeszcze większa” - powiedział przed wyjazdem na Słowację Łukasz Markowski.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania Łukaszowi i Maćkowi przy trasach Rally Tribec, a śledzących rajd przed komputerem, postaramy się na bieżąco informować o sytuacji na rajdzie za pośrednictwem portalu Mojeauto.pl i strony M2Rally na portalu Facebook.

Podobne wiadomości:

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Aktualności 2015-04-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Brytyjskie źródła donoszą, powołując się na szefa europejskiego oddziału Lexusa, że już za cztery lata japoński producent zaoferuje klientom samochody elektryczne zasilane wodorowymi ogniwami paliwowymi.