mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > M2Rally wystartuje na Słowacji!

M2Rally wystartuje na Słowacji!

W dniach 20-21 maja, w miejscowości Topolcany, załoga Łukasz Markowski/Maciej Machela stanie do startu w Rally Tribec, będącym trzecią rundą Mistrzostw Słowacji. Patronem medialnym tej załogi jest Mojeauto.pl.

M2Rally wystartuje na Słowacji!
Na ten rajd duet z Kłodzka przesiądzie się do znanego już im – Citroena C2R2MAX, w barwach KL Racing Team. Załoga będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności na nieznanych jeszcze im trasach oraz zmierzyć się ze słowackimi kierowcami. „Przyznaję, przed sezonem nie zakładaliśmy startu, w którejkolwiek  z rund Mistrzostw Słowacji. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu Grzegorza Grzyba  możemy wystartować w Rally Tribec, reprezentując KL Racing Team.  Dla nas to są nowe trasy, nowa przygoda, ale chęć rywalizacji jest niezmienna, a nawet jeszcze większa” - powiedział przed wyjazdem na Słowację Łukasz Markowski.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania Łukaszowi i Maćkowi przy trasach Rally Tribec, a śledzących rajd przed komputerem, postaramy się na bieżąco informować o sytuacji na rajdzie za pośrednictwem portalu Mojeauto.pl i strony M2Rally na portalu Facebook.

Podobne wiadomości:

Śnieżna lekcja dla Kubicy

Śnieżna lekcja dla Kubicy

Aktualności 2014-02-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.