mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > M3 CS i ceny M6

M3 CS i ceny M6

BMW wprowadza do sprzedaży nową wersję modelu M3. Firma podała także ceny dla już wcześniej prezentowanego M6.

M3 CS i ceny M6

Duże coupe niemieckiego producenta, kiedy wejdzie w najbliższym czasie na rynek brytyjski, będzie dostępne za około 480.000 zł (w przeliczeniu z funtów brytyjskich). Zarówno cenowo, jak i pod względem mocy bawarskie coupe zbliża się do konkurencji spod znaku Ferrari i Aston Martin.

Na rynek wchodzi również M3 CL. Z obecnego już na rynku M3 CSL nowa wersja przejęła 18-calowe tarcze hamulcowe, bardziej bezpośredni układ kierowniczy i system M Track Mode, który zapewnia większą dynamikę jazdy. Możliwe jest aktywowanie DSC (Dynamiczn Kontrola Stabilności) wprost z kierownicy, gdzie znajdują się również inne podstawowe elementy obsługi.

Również wzorem najmocniejszego w linii M3 modelu CSL, CL toczyć się będzie na 19-calowych felgach aluminiowych, przejmie także elementy stylistyczne wnętrza. Jednym zdaniem nowy model to przejściowa wersja między standardowym, 340-konnym M3, a topowym, o 20 KM mocniejszym i wyposażonym w skrzynię SMG/Drivelogic autem.


Więcej informacji na temat BMW M3 CL (Competition)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?