mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > M3 CS i ceny M6

M3 CS i ceny M6

BMW wprowadza do sprzedaży nową wersję modelu M3. Firma podała także ceny dla już wcześniej prezentowanego M6.

M3 CS i ceny M6

Duże coupe niemieckiego producenta, kiedy wejdzie w najbliższym czasie na rynek brytyjski, będzie dostępne za około 480.000 zł (w przeliczeniu z funtów brytyjskich). Zarówno cenowo, jak i pod względem mocy bawarskie coupe zbliża się do konkurencji spod znaku Ferrari i Aston Martin.

Na rynek wchodzi również M3 CL. Z obecnego już na rynku M3 CSL nowa wersja przejęła 18-calowe tarcze hamulcowe, bardziej bezpośredni układ kierowniczy i system M Track Mode, który zapewnia większą dynamikę jazdy. Możliwe jest aktywowanie DSC (Dynamiczn Kontrola Stabilności) wprost z kierownicy, gdzie znajdują się również inne podstawowe elementy obsługi.

Również wzorem najmocniejszego w linii M3 modelu CSL, CL toczyć się będzie na 19-calowych felgach aluminiowych, przejmie także elementy stylistyczne wnętrza. Jednym zdaniem nowy model to przejściowa wersja między standardowym, 340-konnym M3, a topowym, o 20 KM mocniejszym i wyposażonym w skrzynię SMG/Drivelogic autem.


Więcej informacji na temat BMW M3 CL (Competition)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.