mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN: Niepołomice otwarte

MAN: Niepołomice otwarte

Dziś w Niepołomicach (koło Krakowa) odbyło się oficjalne otwarcie nowej fabryki ciężarówek niemieckiego koncernu MAN. Producent zapowiedział, że kolejny zakład w Polsce pozwoli zwiększyć sprzedaż pojazdów użytkowych w przyszłym roku do 100 tys. egzemplarzy.

MAN: Niepołomice otwarte
Otwarcie fabryki w Niepołomicach pozwoli jednocześnie skrócić o dwa lata zakładane wcześniej wolumeny sprzedaży. Roczna sprzedaż, która została zapowiedziana na rok 2008, początkowo miała być realizowana dopiero w 2010 roku.

Jeszcze do końca br. w Niepołomicach powstanie około 4000 ciężarówek z nowej serii producenta – TGA WW (Worldwide), która została specjalnie zaprojektowana na potrzeby rynku Środkowej i Wschodniej Europy. Docelowo z taśm polskiej fabryki będzie zjeżdżać 15 000 pojazdów.
Tematy w artykule: MAN

Podobne wiadomości:

MAN zamknie fabrykę w Sadach - pracownicy protestują

MAN zamknie fabrykę w Sadach - pracownicy...

Aktualności 2014-11-19

Scania i MAN będą mieć wspólne skrzynie biegów

Scania i MAN będą mieć wspólne skrzynie...

Ciężarówki i Autobusy 2014-09-29

Komentuj:

~jajcarz 2008-09-12

teraz to nawet zwalniają , 180 osób idzie na zieloną trawkę

~jajcarz 2008-06-16

daja 2400 brutto+premia do 20% z tego teraz jest 10% gwarantowane, tu jest h**nia, brak narzędzi, a te co sa nie umywaja sie do tych w Niemczech-totalny szajs, a miała być fabryka najnowoczesniejsza w europie hahahaha

~kabi 2008-03-13

lipa z tym manem nic nie płaca a przechodzisz testy jak bys miał dyrektorem zostac ^^

~operaror 2007-12-26

witam, ja pracuje w man'ie ale zatrudniony przez Startpeople i wcale nie jest tak zajebiscie jak obiecali na poczatku na rozmowie. mam netto 1250 i nawet z okazji swiat nie przysluguje mi czapeczka firmowo-pedalska. co za kraj????

~Andrzej 2007-11-06

Te szkopy se będą musieli podumać, za taką ,, kasę ,, to ino złapią frajerów, ja pracowałem 9 lat w gliwickim Oplu i na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowali mi 1 900 br. Normalnie poczułem się jakby ktoś mi dał w pysk, takie wymyślne testy, rozmowy i znowu testy, jakbym na kierownika ,,czegoś tam bardzo mądrego i ważnego,, miał awansować, a tu takie pomyje!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.