mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN Service Quality Award 2011

MAN Service Quality Award 2011

MAN Truck & Bus wyróżnia najlepsze stacje serwisowe na całym świecie nagrodą MAN Service Quality Award. W tym roku do finału zakwalifikowało się 20 warsztatów MAN i partnerów serwisowych z 14 krajów.

MAN Service Quality Award 2011
Nagroda MAN Service Quality Award będzie w tym roku przyznana już po raz trzeci – poprzednie edycje miały miejsce w latach 2008 i 2010. Wyróżnia ona zakłady, które mogą się poszczycić wyjątkowymi osiągnięciami w zakresie jakości i otwarcia na potrzeby klienta. „Naszym celem jest systematyczne doskonalenie kompetencji i w ten sposób podnoszenie jakości usług świadczonych w naszych zakładach serwisowych. Dążymy również do stałej optymalizacji usług serwisowych pod kątem aktualnych potrzeb i oczekiwań klienta“, wyjaśnia Lars Essmann, odpowiedzialny za pion After Sales w spółce MAN Truck & Bus AG.
W tegorocznej edycji konkursu po raz pierwszy uczestniczyły także zakłady serwisowe ze Wspólnoty Niepodległych Państw, Afryki i Środkowego Wschodu. W 2011 roku do udziału w konkursie zgłosiło się 400 warsztatów. Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy na podstawie formularza online. Test obejmował pytania dotyczące techniki i usuwania wad, procesów i procedur realizowanych w zakładach oraz części zamiennych i produktów serwisu. Na drugim etapie przeanalizowano we współpracy z firmą DEKRA profesjonalność zakładów i ich otwarcie na klienta, wykorzystując opinie „ tajemniczych klientów“.
Do rundy finałowej w październiku 2011 roku zakwalifikowało się 20 zakładów serwisowych. Finaliści będą musieli wykonać liczne zadania teoretyczne i praktyczne, na przykład przeprowadzić diagnozę błędów oraz posługiwać się systemem i ogólną wiedzą w zakresie after sales.
„Dzięki dużemu zainteresowaniu nagrodą MAN Service Quality Award zapewniamy wysoki poziom i dużą intensywność szkolenia w naszych zakładach serwisowych, z czego korzystają przede wszystkim nasi klienci“, uzupełnia Lars Essmann.  
Zwycięzcy nagrody MAN ServiceQualityAwards 2011 zostaną wybrani w połowie października.

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.