mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN Truck & Bus Supplier Award 2011

MAN Truck & Bus Supplier Award 2011

Na uroczystości z okazji przyznania przez firmę MAN Truck & Bus tytułu „MAN Truck & Bus Supplier Award 2011“ w czerwcu 2012 roku za wyjątkowe usługi wyróżnionych zostało dziesięciu dostawców. Firma MAN współpracuje w sumie z ponad 1200 dostawcami, którym zawdzięcza efektywność i niezawodność pojazdów ciężarowych, autobusów i silników marki MAN

MAN Truck & Bus Supplier Award 2011
Wyróżnienia wręczali: Bernd Maierhofer, członek zarządu MAN Truck & Bus AG odpowiedzialny za pion Rozwoju i Zakupów, Björn Carlsson, kierownik pionu Zakupów, dr Jörg Willert, kierownik pionu Engineering Bus oraz dr Horst Schmidt, kierownik działu Forward Sourcing. Podczas uroczystości dostawcy mieli możliwość osobistego przetestowania różnych autobusów i pojazdów ciężarowych MAN. Witając gości, Maierhofer pokreślił, że „naszą siłę zawdzięczamy wiodącym technologiom, doskonałemu serwisowi i otwarciu na klienta! Ogromną rolę odgrywają przy tym dostawcy będący od wielu lat niezawodnymi partnerami. Ze względu na stojące przed nami zadanie budowy efektywnych, niezawodnych i przyjaznych dla środowiska pojazdów ciężarowych, autobusów i silników współpraca z innowacyjnymi i elastycznymi dostawcami jest dla nas nie do przecenienia.“

Nagrodę „MAN Truck & Bus Supplier Award 2011“ otrzymały następujące firmy
(wymienione w kolejności alfabetycznej):

    Bozankaya Metall & Kunststoffe GmbH, Salzgitter
    Dometic WAECO International GmbH, Emsdetten
    EFS Euro Forming Servicing GmbH, Heiligenkreuz w Lafnitztal
    dHJS Emission Technology Gmbh & Co. KG, Menen
    Johnson Controls Autobatterie GmbH, Hanower
    KÜSTER Automotive Door Systems GmbH, Ehringshausen
    Lang Metallwarenproduktions- und Vertriebs GmbH, Garching
    Mekra Lang GmbH & Co. KG, Ergersheim
    Scherdel GmbH, Marktredwitz
    ThyssenKrupp Steel Europe AG, Duisburg

Wyróżnione firmy zapewniają dostawy podzespołów i elementów w różnych branżach. W przemówieniu wygłoszonym na cześć nagrodzonych firm podkreślono różne aspekty współpracy z dostawcami. Firma Bozankaya Metall & Kunststoff wraz ze spółką zależną w Turcji potwierdziła swoją kompetencję jako partner w zakresie dostawy kompleksowych modułów żebrowania.

Firma Dometic WAECO International została wyróżniona za wyjątkowo otwarte podejście do klienta oraz podejmowanie działań na rzecz obniżania kosztów przy zachowaniu dotychczasowego poziomu jakości.

Spółka EFS Euro Forming Servicing dostarczała do MAN produkty o wyjątkowej jakości i aktywnie działała na rzecz stałego doskonalenia procesu produkcji.

Spółka HJS Emission Technology GmbH, dzięki posiadanemu know how w zakresie technologii oczyszczania spalin odegrała ogromną rolę przy projektowaniu przez firmę MAN rozwiązań pozwalających na redukcję emisji spalin.

Spółka Johnson Controls Autobatterie GmbH została wyróżniona za wieloletnią i niezawodną współpracę partnerską z MAN.

Innowacyjne, wysokiej jakości urządzenia do podnoszenia szyb produkowane przez firmę KÜSTER Automotive Door Systems stanowiły podstawę udanej współpracy z MAN.

Spółka Lang Metallwarenproduktions- und Vertriebs GmbH została nagrodzona za wyjątkowo terminową realizację dostaw i wysoką jakość usług.

W ramach laudacji na cześć spółki Mekra Lang Gmbh & Co. KG oprócz terminowości i jakości podkreślono także niezawodne zaopatrzenie w części zamienne dla pojazdów ciężarowych i autobusów MAN.

Firma Scherdel GmbH dostarczała części już do produkcji pierwszego silnika Diesla pod koniec XIX wieku. Od tego czasu zaopatruje ona systematycznie firmę MAN w skomplikowane podzespoły silnikowe.

Spółka ThyssenKrupp Steel Europe AG jest dostawcą wyróżniającym się wspólnym projektowaniem nowych materiałów, takich jak drobnoziarniste stale o wyższej odporności wykorzystywane do budowy ram pojazdów ciężarowych.

Podobne wiadomości:

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.