mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN Truck & Bus na targach Busworld

MAN Truck & Bus na targach Busworld

Pod hasłem The Way People Travel , czyli Jak podróżują ludzie, MAN Truck & Bus prezentuje na targach w belgijskim Kortrijk nowości obydwu marek autobusowych MAN i NEOPLAN. Targi odbędą się w dniach od 21 do 26 października.

MAN Truck & Bus na targach Busworld
Na targach Busworld swoją światową premierę i jednocześnie inaugurację sprzedaży świętuje dwupiętrowy autobus Premium NEOPLAN Skyliner. MAN prezentuje Lion´s City M - zwrotny autobus o długości 10,50 metra, przeznaczony do jazdy miejskiej. Na długo przed wprowadzeniem przyszłej normy emisji spalin Euro 6 MAN już teraz prezentuje w Kortrijk autobus Lion’s City z silnikiem wysokoprężnym, spełniającym wymagania normy Euro 6. Także eksponaty silników typu D08 i D20 spełniają wymagania tej normy. Jako partner producentów nadwozi MAN Truck & Bus przedstawia na targach swoją ofertę silników wysokoprężnych i silników zasilanych sprężonym gazem ziemnym (CNG) do autobusów a także ich komponenty, jak na przykład osie. Na stoisku eksperci informować będą ponadto o nowych koncepcjach mobilności, jak na przykład Bus Rapid Transit dla publicznego transportu miejskiego. Na zewnątrz hali targowej można będzie odbyć jazdę próbną autobusem z napędem hybrydowym MAN Lion´s City Hybrid.
Konferencja prasowa MAN Truck & Bus odbędzie się w tym roku po raz pierwszy na dzień przed rozpoczęciem targów. Jej termin to 20 października, godzina 11, na stoisku MAN (numer stoiska 2-2 w hali nr 2).
 
W perspektywie ropoczęcia sprzedaży autobusu Skyliner, prezentująca markę NEOPLAN strona internetowa www.NEOPLAN-BUS.com oferuje od 1 września 2011 całkowicie zmieniony dział informacji o produkcie. Skyliner’a można dokładnie obejrzeć przy mocy wirtualnej, trójwymiarowej prezentacji panoramicznej. W dziale Szczegółów Produktu na stronie przedstawione są wszystkie parametry techniczne Skyliner’a: stylistyka, klimatyzacja, wnętrze, wyposażenie w elementy bezpieczeństwa, technologia napędu i aerodynamika. Dział Fakty & Downloads oferuje do ściągnięcia nową broszurę o produkcie, nagrania wideo prezentujące pojazd oraz zdjęciową bazę danych zawierającą cały szereg wrażeń z oglądania dwupoziomowego autobusu Premium od wewnątrz i od zewnątrz. Na targach Busworld cała strona marki NEOPLAN będzie ponadto dostępna w językach francuskim i tureckim.
Trójwymiarowe zwiedzanie Skyliner’a: Odwiedzający stronę internetową już teraz mogą zapoznać się ze szczególnymi wrażeniami, jakie można odnieść, siedząc w nowym autobusie Skyliner. Obydwa poziomy nowego dwupoziomowego Premium można odkrywać wirtualnie i trójwymiarowo. Panoramy 3D są fascynującymi dziełami optycznymi - każda z nich składa się z 24 pojedynczych zdjęć o rozmiarze 40 megapikseli. Na rozświetlonym górnym pokładzie wrażenie przestrzeni jest szczególnie silne - duże przeszklone powierzchnie pozwalają oglądać zapierające dech w piersiach widoki. Szczególnie atrakcyjne elementy wyposażenia są objaśniane przez dodatkowe informacje, jakie można wyświetlić na ekranie. Koncepcja SkyLights autobusu Skyliner składa się z trzech elementów: biegnące ukośnie do góry i przechodzące w dach szyby boczne oraz przeszklone segmenty dachu tworzą niemal kompletną, rozciągającą się na całej długości autobusu szklaną powierzchnię. Rozległa szyba panoramiczna w połączeniu z umieszczoną w kopule dachu szklaną płytą o powierzchni 0,5 metra kwadratowego nad siedzeniami w pierwszym rzędzie sprawia, że będą to zapewne cztery najbardziej pożądane fotele.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Autobusy szkolne są w tragicznym stanie

Autobusy szkolne są w tragicznym stanie

Aktualności 2016-11-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.