mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN Truck Center Poznań ma 10 lat

MAN Truck Center Poznań ma 10 lat

MAN Truck Center Poznań świętował 10 lecie działalności firmy. Na spotkaniu w podpoznańskich Sadach bawił się  Zarząd społki MAN Truck & Bus Polska, władze lokalne gminy Tarnowo Pogórne oraz licznie zgromadzeni goście, m.in klienci oraz partnerzy biznesowi firmy.

MAN Truck Center Poznań ma 10 lat
Podczas części oficjalnej czwartkowej uroczystości rozdane zostały pamiątkowe dyplomy dla firm oraz pracowników MAN, którzy przez 10 minionych lat współtworzyły sukces MAN w Wielkopolsce. Wyróżnione firmy to: „Loglin Solutions Poland” Sp. z o.o., Omni Moto Sp. z o.o., Tartak Chojno SOMAPOL, Wabis Gerard Paluszkiewicz, Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy”. Podziękowania za pracę całego zespołu serwisowego odebrał Pan Hubert Olszowiec, kierujący Truck Center, a za prace działu handlowego Regionalny Manager, Pan Bernard Wieruszewski. 

Przez minioną dekadę Truck Center Poznań był świadkiem wielu istotnych wydarzeń z historii MAN jak i licznych podpisanych kontraktów, jak choćby z firmą Maszoński Logistics, która od roku 2010 kupiła ok. 160 pojazdów MAN, z firmą Raben, która kupiła w sumie prawie 130 pojazdów, czy też firmą „Loglin Solutions Poland”, której MAN dostarczył łącznie ponad 350 pojazdów. 

Od 2007r. co roku na przełomie kwietnia i maja w Sadach organizowane są spotkania branży autobusowej - giełda autobusów nowych i używanych. Impreza o nazwie „Wiona w Sadach” na dobre wpisała się w kalendarz imprez autobusowych i co roku gromadzi licznych gości. 

Budowę Truck Center Poznań rozpoczęto w kwietniu 1999 roku. Wartość inwestycji wyniosła 4 mln DEM. Uroczyste otwarcie obiektu miało miejsce w maju 2000. Od tego czasu serwisowanych tu było prawie 50 tyś pojazdów MAN, sprzedano prawie 7500 nowych ciężarówek. 

W Truck Center Poznań pracuje obecnie 46 osób. Poza usługami serwisowymi oraz biurem handlowym pojazdów ciężarowych i autobusów oferowane są tam usługi w ramach MAN Finance, MAN Rental oraz sprzedaż pojazdów używanych MAN TopUsed. Szeroka ofertą dysponuje również Centum Autobusów Używanych.
Tematy w artykule: MAN dostawcze serwis ciezarowy

Podobne wiadomości:

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Rosnący popyt na auta dostawcze w Europie

Rosnący popyt na auta dostawcze w Europie

Aktualności 2015-04-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.