mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN Trucker's World

MAN Trucker's World

Producent pojazdów użytkowych MAN założył pierwszy międzynarodowy klub zrzeszający kierowców ciężarówek - MAN Trucker's World. Pierwsze ośrodki powstaną w Niemczech i w Polsce.

MAN Trucker's World

Do klubu mogą wstąpić nie tylko kierowcy jeżdżący pojazdami marki MAN. Na razie działalność klubu, która opiera się głównie na wymianie informacji o bezpieczeństwie i ogólnej wiedzy na temat ciężarówek, prowadzona jest w Niemczech i w Polsce. W 2006 roku MAN Trucker’s World roszerzy się na kolejne kraje europejskie.

Członkowie klubu otrzymają od firmy MAN między innymi kolekcję ubrań sygnowaną naturalnie logo niemieckiego producenta oraz darmowy trening MAN ProfiDrive. MAN przewidział także dodatkowe atrakcje podczas mistrzostw Europy w wyścigach ciężarówek.

Dwa razy do roku ukazywał się będzie specjalny magazyn poświęcony aktualnym tematom ze środowiska kierowców ciężarówek. Będzie można w nim znaleźć informacje, porady oraz ciekawostki na temat nowych technologii, obsługi pojazdów oraz wzajemnych opinii kierowców. W niedługim czasie powstanie forum oraz strona internetowa dzięki której kierowcy będą mogli porozumiewać się między sobą z różnych zakątków świata.

Czytaj także:

Świąteczna ciężarówka MAN 2005-12-13


Podobne wiadomości:

Świąteczna ciężarówka MAN

Świąteczna ciężarówka MAN

Aktualności 2005-12-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.