mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN i Maszoński Logistic

MAN i Maszoński Logistic

W MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazanie firmie Maszoński Logistic 20 pojazdów MAN, stanowiących pierwszą partię kontraktu obejmującego łącznie 60 pojazdów MAN. Pojazdy odebrał osobiście prezes firmy Pan Mirosław Maszoński, któremu kluczyki do pojazdów przekazał Janusz Ciżyński Dyrektor Business Center Key Account Region Europe East.


MAN i Maszoński Logistic

Przekazane w lipcu pojazdy to 5 MAN’ów TGX 26.440 oraz 15 MAN’ów TGM 15.290. Wszystkie pojazdy wyposażone zostały w zabudowy przestrzenne przeznaczone do transportu ładunków objętościowych. Przekazanie pozostałych 40 pojazdów nastąpi do końca tego roku. Będą to pojazdy TGX, TGS, TGM oraz TGL.

Firma Maszoński Logistic z siedzibą w Sulęcinie działa od 1996 r. i zalicza się do wiodących na polskim rynku przewoźników.

Na początku działalności świadczyła usługi przewozów krajowych, ale w miarę rozwoju firmy i branży TSL poszerzyła swoją ofertę również o przewozy międzynarodowe. Maszoński Logistic specjalizuje się w transporcie ładunków objętościowych. Domeną firmy są dostawy w systemie „Just In time”.

Dbałość o unowocześnienie taboru jest istotnym elementem polityki firmy. W swojej flocie posiada 150 pojazdów, z czego ponad 100 to MAN-y.

„Cieszy nas niezmiernie fakt, że firma Maszoński Logistic, obsługująca wielu znaczących europejskich producentów o zróżnicowanych potrzebach logistycznych po raz kolejny zdecydowała się na zakup pojazdów MAN. Świadczy to o zaufaniu do naszej marki i naszych najlepszych rozwiązaniach dla transportu. ” mówi Janusz Ciżyński, dyrektor Dyrektor Business Center Key Account Region Europe East.


Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.