mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN i seryjny ESP

MAN i seryjny ESP

Niemiecki producent pojazdów użytkowych, firma MAN poszerzy seryjne wyposażenie swoich ciągników siodłowych. Od stycznia przyszłego roku modele serii TGA będą bogatsze o system stabilizacji toru jazdy ESP.

MAN i seryjny ESP
MAN jako jeden z nielicznych producentów ciężarówek zdecydował się na seryjne montowanie systemu ESP w swoich modelach. Jak do tej pory ten środek bezpieczeństwa aktywnego jest ciągle systemem niszowym w tym segmencie pojazdów.

Podobnie sytuacja przedstawia się również wśród producentów aut dostawczych. Z ostatnich badań wynika, że tylko co czwarty z ogólnej liczby transporterów jakie poruszają się po europejskich drogach jest wyposażony w system stabilizacji toru jazdy ESP. Oznacza to, że segment aut dostawczych znajduje się poniżej średniej wyposażenia dla aut osobowych, który wynosi 40 procent.

Czytaj także:

Co czwarty transporter ma ESP 2006-10-30

ESP standardem już w 2009 2006-09-26

Elektroniczni pomocnicy są mało znani 2006-08-14
Tematy w artykule: MAN TGA

Podobne wiadomości:

MAN ? sukces do wynajęcia

MAN ? sukces do wynajęcia

Aktualności 2009-06-22

Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus...

Aktualności 2011-05-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.