mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN na targach IAA

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to motto tegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncern pochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MAN przedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan – Skyliner.

MAN na targach IAA
Podczas IAA seria TGL zostanie przedstawiona w postaci dwóch pojazdów, zdolnych do przewozu ciężkich ładunków charakteryzujących się szczególnie dużą ładownością: 7,5 t z silnikiem o mocy 180 KM i 12 t z silnikiem o mocy 250 KM. TGL 12.220 z zabudową furgonową, wyposażony jest w zautomatyzowaną skrzynię biegów MAN TipMatic®, system ESP i zawieszenie piórowo-pneumatyczne.
 
MAN zaprezentuje również niektóre z najważniejszych aspektów z dziedziny wydajności transportu serii TGM. Na targach przedstawiony będzie również TGM jako podstawa do zabudowy specjalnej na przykładzie śmieciarki na bazie wersji TGM 26.290.
 
Podczas konferencji prasowej poprzedzającej targi IAA MAN zaprezentuje swoje rozwiązania na wybranych pojazdach budowlanych: czteroosiowej wywrotce TGS 35.440, pojeździe do przewozu kontenerów TGS 18.400 z systemem HydroDrive® i pojeździe do przewozu materiałów budowlanych TGS 26.400 z dźwigiem. Rozdrabniarka do drewna przedstawiona będzie jako przykład modelu z serii TGS będącego podstawą do nadwozi specjalnych. 
 
Podczas IAA ekspozycja firmy MAN koncentrować się będzie na różnych odmianach modelu pojazdu TGS do zastosowań szosowych, zoptymalizowanych pod kątem ładowności, oraz na dodatkach wykorzystanych w pojazdach budowlanych, takich jak dodatkowy hamulec w wywrotkach.
 
Oprócz pojazdów, MAN pokaże także gamę swoich usług. MAN Finance zapewniającą finansowanie floty oraz MAN Rental oferujący krótkoterminowy wynajem. MAN TeleMatics to łatwiejszy sposób na kontrolę floty i planowanie zleceń dla kierowców. Z kolei praktyczne szkolenie kierowców MAN ProfiDrive pomaga oszczędzać paliwo.

Podobne wiadomości:

Renault pokazał Talismana w wersji kombi

Renault pokazał Talismana w wersji kombi

Premiery 2015-08-27

Targi Frankfurt 2015 właśnie ruszyły! Zobacz premiery

Targi Frankfurt 2015 właśnie ruszyły! Zobacz...

Premiery 2015-09-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.