mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN ? sukces do wynajęcia

MAN ? sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmu samochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można teraz również wynająć”. Niezależnie, czy to zlecenie krótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwość korzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią na różne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można   wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy i przyczepy.

MAN ? sukces do wynajęcia

Wśród propozycji MAN Rental są pojazdy spełniające normy Euro 5. Oferta obejmuje ciągniki siodłowe 4x2 ze standardowym wyposażeniem, jak również podwozia niskie pod nadwozia wymienne oraz pojazdy różnych klas i o różnej mocy silników, konfigurowane na indywidualne potrzeby.


Wkrótce do floty pojazdów MAN Rental obok aktualnie oferowanego typoszeregu ciężkiego - TGX/TGS dołączą typoszeregi klasy średniej i lekkiej - TGM i TGL.

Program MAN Rental uzupełniony zostanie też ofertą naczep i przyczep wielu producentów i różnych typów: naczepy kontenerowe, naczepy firankowe, kontenery, chłodnie, naczepy samowyładowcze, przyczepy z osią centralną oraz naczepy z wymienną zabudową.

Usługa MAN Rental obejmuje również usługę serwisową (włącznie z częściami zamiennymi). Oznacza to, że pojazd jest zawsze kompleksowo serwisowany, zużywa mniej paliwa i w niezawodny sposób odbywa służbę. Oprócz wynajmu długoterminowego pojazdy wydawane są również na krótsze okresy, nawet jednodniowe. Po upływie terminu najmu można zdecydować, czy zwrócić pojazd, czy też zachować go w swojej flocie i odkupić.

MAN Rental dostępna jest w Polsce, Niemczech i na Węgrzech. Stopniowo wprowadzona będzie również w innych krajach Europy. Usługę prowadzi spółka Truck Rental Solutions GmbH z siedzibą w Sittensen, jako joint venture MAN Finance International GmbH (MFI) oraz EURO- Leasing GmbH. MFI to spółka córka MAN AG oraz wyłączny dostawca usług finansowych dla MAN Nutzfahrzeuge. Od końca roku 2007 MFI posiada w spółce EURO-Leasing GmbH. 25,1% udziałów.


Podobne wiadomości:

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Zwycięstwo Peugeot 908 Le Mans - film

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.