mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN wprowadza wkładki antykradzieżowe

MAN wprowadza wkładki antykradzieżowe

W ostatnim czasie producent pojazdów ciężarowych, firma MAN-STAR Trucks, testuje urządzenie NECK-IT mające uniemożliwić kradzież paliwa bezpośrednio z baku samochodu.

MAN wprowadza wkładki antykradzieżowe
Na próbę urządzenie to zostało zamontowane w pojazdach testowych serii TGS oraz w ciągnikach siodłowych TGX (m.in. w pojeździe szkoleniowym TGX) będących do dyspozycji klientów firmy MAN-STAR TRUCKS. Urządzenia angielskiej firmy Truck Protect montuje się w szyjce zbiornika paliwa w ten sposób, aby ochronić paliwo przed ewentualnymi kradzieżami podczas postoju na parkingach.

Wyposażenie pojazdów demonstracyjnych MAN TGX i TGS w urządzenia chroniące przed kradzieżą paliwa daje poczucie bezpieczeństwa i zwiększa komfort klientom użytkującym flotę testową MAN. Od tej pory każdy kierowca zapoznający się z nowymi produktami koncernu może, bez obawy o spuszczenie paliwa ze zbiornika, parkować swoją ciężarówkę.

NECK-IT przy tym nie ogranicza przepustowości podczas tankowania. Liczna sieć drobnych otworów umożliwia przepływ paliwa z prędkością ok. 120 l/min, czyli praktycznie bez ograniczeń.
Tematy w artykule: MAN

Podobne wiadomości:

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014 roku

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014...

Aktualności 2015-01-12

MAN zamknie fabrykę w Sadach - pracownicy protestują

MAN zamknie fabrykę w Sadach - pracownicy...

Aktualności 2014-11-19

Komentuj:

~Jasiu 2008-10-24

Polaczki i tak rozpracują ten patent w mig! Jeśli chodzi o złodziejstwo jesteśmy przecież w czołówce - spróbujcie zostawić na chwilę np. rower na ulicy...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.