mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN wzmacnia się na rynku indyjskim

MAN wzmacnia się na rynku indyjskim

MAN Nutzfahrzeuge AG zwiększyła swoje udziały w indyjskiej spółce joint venture MAN Force Trucks Private Limited z 30 do 50 procent.

MAN wzmacnia się na rynku indyjskim
- Wraz ze zwiększeniem udziałów w spółce bierzemy również na siebie większą odpowiedzialność za dalszy rozwój naszej działalności w Indiach. MAN dąży do zwiększenia sprzedaży naszych ciężarówek produkowanych w Indiach na wschodzących rynkach Azji i Afryki - podkreśla Anton Weinmann, Prezes Zarządu Grupy MAN Nutzfahrzeuge.

Współpracę w ramach joint venture rozpoczeto w kwietnia 2006 roku. Spółka produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej MAN CLA na rynek indyjski jak i na eksport do krajów azjatyckich i afrykańskich. Około 90% używanych w produkcji części pochodzi od lokalnych dostawców. Wszyscy oni spełniają najwyższe standardy jakości wyznaczane przez MAN, co wpływa na systematyczny wzrost produkcji. Paleta oferowanych produktów rozciąga się od podwozi poprzez pojazdy budowlane do ciągników siodłowych przeznaczonych do transportu dalekobieżnego. Na rynku azjatyckim MAN CLA, ze względu na techniczne wyposażenie, komfort, bezpieczeństwo oraz wysokiej jakości produkcję zajmuje pozycję lidera.

To wszystko pozwala spółce na dalsze inwestycje w rozbudowę produkcji oraz rozwój sprzedaży. W przyszłości spółka MAN Force Trucks Private Limited będzie zarządzana wspólnie przez oba przedsiębiorstwa.
Tematy w artykule: MAN

Podobne wiadomości:

Do 2016 r.  MAN przeniesie produkcję do Starachowic

Do 2016 r. MAN przeniesie produkcję do...

Ciężarówki i Autobusy 2014-12-05

Porsche Cayman S – Szybkie tempo

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.