mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN zwycięża w rajdzie Transoriental

MAN zwycięża w rajdzie Transoriental

Po przejechaniu ponad 10.000 km swoim MAN’em przez Rosję, Kazachstan oraz Chiny zwyciężca rajdu Dakar 2007, Hans Stacey jako pierwszy dotarł do linii mety.

MAN zwycięża w rajdzie Transoriental
Holender Hans Stacey poprowadził swoją wyścigową ciężarówkę MAN do zwycięstwa rajdu Transoriental. Z ponad trzygodzinnym wyprzedzeniem w stosunku do Hiszpana Vila, jadącego pojazdem marki Mercedes oraz prawie pięciogodzinną przewagą wobec Holendra Bekx’a na DAF’ie, Stacey jako pierwszy przekroczył linię mety. Wygrana MAN w rajdach Dakar 2007 i Europy Centralnej oraz rajdzie Transoriental potwierdziła niezawodność pojazdów ciężarowych z lwem na masce.

Łącznie mętę osiągnęło 14 ciężarówek, z czego 6 to pojazdy marki MAN. Miejsce czwarte zajął Francuz Philippe Jacquot. Franz Echter z Monachium dotarł do mety jako piąty. Na trasie rajdu był on odpowiedzialny za pomoc techniczą i serwis na trasie rajdu.
Tematy w artykule: MAN MAN TGS

Podobne wiadomości:

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014 roku

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014...

Aktualności 2015-01-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.