mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAN zwycięża w rajdzie Transoriental

MAN zwycięża w rajdzie Transoriental

Po przejechaniu ponad 10.000 km swoim MAN’em przez Rosję, Kazachstan oraz Chiny zwyciężca rajdu Dakar 2007, Hans Stacey jako pierwszy dotarł do linii mety.

MAN zwycięża w rajdzie Transoriental
Holender Hans Stacey poprowadził swoją wyścigową ciężarówkę MAN do zwycięstwa rajdu Transoriental. Z ponad trzygodzinnym wyprzedzeniem w stosunku do Hiszpana Vila, jadącego pojazdem marki Mercedes oraz prawie pięciogodzinną przewagą wobec Holendra Bekx’a na DAF’ie, Stacey jako pierwszy przekroczył linię mety. Wygrana MAN w rajdach Dakar 2007 i Europy Centralnej oraz rajdzie Transoriental potwierdziła niezawodność pojazdów ciężarowych z lwem na masce.

Łącznie mętę osiągnęło 14 ciężarówek, z czego 6 to pojazdy marki MAN. Miejsce czwarte zajął Francuz Philippe Jacquot. Franz Echter z Monachium dotarł do mety jako piąty. Na trasie rajdu był on odpowiedzialny za pomoc techniczą i serwis na trasie rajdu.
Tematy w artykule: MAN MAN TGS

Podobne wiadomości:

Granica przekroczona - Porsche Cayman i...

auto motor i sport 0000-00-00

Scania i MAN będą mieć wspólne skrzynie biegów

Scania i MAN będą mieć wspólne skrzynie...

Ciężarówki i Autobusy 2014-09-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross