mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAX Card dla klientów DAFa

MAX Card dla klientów DAFa

Z myślą o dalszym doskonaleniu jakości usług oferowanych klientom oraz lepszym wsparciu klientów pragnących redukcji kosztów, PACCAR Parts wprowadza na rynek kartę MAX Card. Jej posiadacze mogą korzystać na zasadzie wyłączności z ofert dealerów DAF w zakresie części oraz akcesoriów, a ponadto z doradztwa w zakresie dalszego ograniczania wydatków.

MAX Card dla klientów DAFa
Poprzez sieć dealerów DAF-a, PACCAR Parts oferuje pełną gamę oryginalnych części PACCAR i DAF. Dodatkowo pod marką TRP sprzedawana jest linia uniwersalnych części do ciągników, przyczep i naczep, która obejmuje ponad sześćdziesiąt tysięcy produktów i jest jedną z najszerszych ofert na rynku. Program TRP obejmuje również szeroki wybór artykułów dla warsztatów oraz narzędzi. Z tego właśnie pakietu w każdym miesiącu wybierane są oferty specjalne, wyłącznie dla posiadaczy kart MAX Card.
 
W przyszłości posiadacze kart otrzymywać będą kwartalny biuletyn internetowy, zawierający porady na temat ograniczenia kosztów operacyjnych, na przykład poprzez optymalną regulację spojlerów. Terminowa wymiana części stanowi również ważny element ograniczania kosztów do minimum. Około 30% wszystkich interwencji międzynarodowej pomocy drogowej DAF'a - ITS (International Truck Service) nie byłoby potrzebnych, gdyby firmy wymieniały na czas takie elementy jak akumulatory, wkłady osuszaczy powietrza i filtry paliwa. Poza tym, w biuletynach znajdą się również informacje na temat trendów i zmian prawnych w sektorze transportu.
Firmy transportowe mogą uzyskać karty MAX Card u swojego dealera DAF. Wnioski o wydanie karty można również składać przez internet, na stronie www.paccarparts.pl/maxcard, gdzie posiadacze kart znajdą również szczegółowe informacje o ofertach specjalnych.

Podobne wiadomości:

DAF CF z trzema osiami

DAF CF z trzema osiami

Ciężarówki i Autobusy 2015-07-16

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.