mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAX Trailer – nowa marka z Goleniowa

MAX Trailer – nowa marka z Goleniowa

MAX Trailer to nowa marka, pod którą belgijski producent naczep Faymonville produkować będzie kompletne naczepy specjalistyczne. W ramach reinwestycji, nakładem 5 mln euro, powstanie nowy zakład. W pierwszym roku pracę w nim znajdzie 36 osób, docelowo nawet 150.

MAX Trailer – nowa marka z Goleniowa
MAX Trailer będzie produkowany w Polsce, w goleniowskiej fabryce (Faymonville Polska). Racjonalny wybór pozwalający na utrzymanie konkurencyjnych kosztów, przy zachowaniu tej samej, doskonałej jakości produktu. – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym inwestora.

Faymonville to jeden z pierwszych projektów inwestycyjnych, doprowadzonych do pozytywnego finału przy udziale zachodniopomorskiego COIE. Firma od ponad czterech lat prowadzi działalność w Goleniowskim Parku Przemysłowym. W hali o powierzchni prawie 10 tys. m2 aktualnie pracuje 60 osób. W połowie ubiegłego roku zapadła decyzja o rozbudowie istniejącego zakładu produkcyjnego. Jeszcze w tym roku powstaną nowa hala produkcyjna i hala warsztatowo-serwisowa o łącznej powierzchni ponad 6 tys. m2, w których produkowane będą kompletne naczepy.

Pojazdy produkowane pod marką MAX Trailer będą zestandaryzowane, dostosowane do europejskich przepisów transportowych, o jakości potwierdzonej europejskimi certyfikatami. Naczepa nie przekroczy długości 13,60 m i szerokości 2,55 m. Głównymi odbiorcami będą firmy budowlane i transportowe, wykonujące przewozy ładunków, które nie wymagają specjalnych zezwoleń transportowych.

Podobne wiadomości:

Rząd dokończy budowę drogi S3

Rząd dokończy budowę drogi S3

Polskie drogi 2016-06-16

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.