mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MAX Trailer – nowa marka z Goleniowa

MAX Trailer – nowa marka z Goleniowa

MAX Trailer to nowa marka, pod którą belgijski producent naczep Faymonville produkować będzie kompletne naczepy specjalistyczne. W ramach reinwestycji, nakładem 5 mln euro, powstanie nowy zakład. W pierwszym roku pracę w nim znajdzie 36 osób, docelowo nawet 150.

MAX Trailer – nowa marka z Goleniowa
MAX Trailer będzie produkowany w Polsce, w goleniowskiej fabryce (Faymonville Polska). Racjonalny wybór pozwalający na utrzymanie konkurencyjnych kosztów, przy zachowaniu tej samej, doskonałej jakości produktu. – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym inwestora.

Faymonville to jeden z pierwszych projektów inwestycyjnych, doprowadzonych do pozytywnego finału przy udziale zachodniopomorskiego COIE. Firma od ponad czterech lat prowadzi działalność w Goleniowskim Parku Przemysłowym. W hali o powierzchni prawie 10 tys. m2 aktualnie pracuje 60 osób. W połowie ubiegłego roku zapadła decyzja o rozbudowie istniejącego zakładu produkcyjnego. Jeszcze w tym roku powstaną nowa hala produkcyjna i hala warsztatowo-serwisowa o łącznej powierzchni ponad 6 tys. m2, w których produkowane będą kompletne naczepy.

Pojazdy produkowane pod marką MAX Trailer będą zestandaryzowane, dostosowane do europejskich przepisów transportowych, o jakości potwierdzonej europejskimi certyfikatami. Naczepa nie przekroczy długości 13,60 m i szerokości 2,55 m. Głównymi odbiorcami będą firmy budowlane i transportowe, wykonujące przewozy ładunków, które nie wymagają specjalnych zezwoleń transportowych.

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Opel Insignia - znamy polskie ceny i wyposażenie
Nowy Opel Insignia - znamy polskie ceny i wyposażenie
Europejska premiera nowego Opla Insignia odbędzie się już za dwa tygodnie w Genewie, a tymczasem klienci w Polsce mogą już zamawiać topowy model w autoryzowanych salonach w całym kraju.
Odgadnij model Odgadnij model