mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MG przygotowuje sportowy model

MG przygotowuje sportowy model

Firma MG należącą kiedyś do Brytyjczyków powoli odradza się na Dalekim Wschodzie. Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki, która daje nadzieję na produkcję nowego modelu o sportowym charakterze.

MG przygotowuje sportowy model
Na razie wszystko jest owiane tajemnicą, ale informatorzy z dalekiego wschodu potwierdzili, ze studio projektowe SAIC rozpocznie w tym roku prace nad nowym modelem. Nie będzie to jednak model mainstreamowy, tylko auto z odrobiną sportowego charakteru.
 
Nowy model nie pojawi się na rynku szybko, bowiem firma musi najpierw dokończyć wprowadzanie na rynek modeli, które będą utrzymywały sprzedaż na odpowiednim poziomie. Dopiero potem można będzie sobie pozwolić na sportowy samochód.
 
Marka MG znajdująca się obecnie pod azjatyckimi skrzydłami na razie nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Oficjalnie w planach MG nie znajduje się żaden sportowy samochód. Przy okazji pojawiły się wzmianki o próbach zdobycia rynku amerykańskiego. Jednak jest o plan długofalowy.

Tematy w artykule: Marki MG SAIC

Podobne wiadomości:

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Aktualności 2010-01-26

Debiut małego auta miejskiego MG

Debiut małego auta miejskiego MG

Premiery 2010-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.