mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MG przygotowuje sportowy model

MG przygotowuje sportowy model

Firma MG należącą kiedyś do Brytyjczyków powoli odradza się na Dalekim Wschodzie. Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki, która daje nadzieję na produkcję nowego modelu o sportowym charakterze.

MG przygotowuje sportowy model
Na razie wszystko jest owiane tajemnicą, ale informatorzy z dalekiego wschodu potwierdzili, ze studio projektowe SAIC rozpocznie w tym roku prace nad nowym modelem. Nie będzie to jednak model mainstreamowy, tylko auto z odrobiną sportowego charakteru.
 
Nowy model nie pojawi się na rynku szybko, bowiem firma musi najpierw dokończyć wprowadzanie na rynek modeli, które będą utrzymywały sprzedaż na odpowiednim poziomie. Dopiero potem można będzie sobie pozwolić na sportowy samochód.
 
Marka MG znajdująca się obecnie pod azjatyckimi skrzydłami na razie nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Oficjalnie w planach MG nie znajduje się żaden sportowy samochód. Przy okazji pojawiły się wzmianki o próbach zdobycia rynku amerykańskiego. Jednak jest o plan długofalowy.

Tematy w artykule: Marki MG SAIC

Podobne wiadomości:

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Aktualności 2010-01-26

GM i SAIC budują oszczędne silniki

GM i SAIC budują oszczędne silniki

Aktualności 2010-08-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.