mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MINI Minor w 2018 roku

MINI Minor w 2018 roku

Brytyjskie źródła donoszą, że pod koniec 2018 roku na rynku pojawi się nowy model MINI. Będzie to ukłon w stronę legendarnego modelu Minor.

MINI Minor w 2018 roku
Brytyjska marka znajdująca sie obecnie pod skrzydłami BMW pracuje nad nowym "prawdziwym" MINI od 2013 roku. Jednak okazuje się, że samochód nie zostanie zbudowany na płycie podłogowej UKL, dlatego konstruktorzy pracują nad nowym rozwiązaniem. Niewykluczone, że zostanie nawiązana współpraca z innym producentem. W grę wchodzi Toyota, która pomogłaby BMW w tworzeniu takiego samochodu.

Według doniesień samochód pojawi się na przełomie 2018 i 2019 roku. Auto będzie miało długość 3450 mm, czyli niemalże tyle co nowy Smart ForFour.

Cena nowego MINI powinna startować w okolicach 60 tysięcy złotych. Maksymalnie wyposażona wersja powinna kosztować około 5 tys. zł więcej.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Mini

Podobne wiadomości:

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

Aktualności 2016-01-20

Roadster Mini Superleggera może wejść do produkcji

Roadster Mini Superleggera może wejść do...

Aktualności 2015-07-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.