mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mäkinen ponownie na Barbórce Warszawskiej

Mäkinen ponownie na Barbórce Warszawskiej

Stało się już tradycją, że organizatorzy Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów w Warszawie przygotowują niespodzianki dla kibiców.

Mäkinen ponownie na Barbórce Warszawskiej
- Pragnę poinformować, że nasze i Subaru Import Polska zaproszenie przyjął ponownie Tommi Mäkinen! – powiedział dyrektor rajdu, Zdzisław Siwiński. Czterokrotny mistrz świata w latach 1996, 1997, 1998 i 1999 przybędzie do Warszawy i będzie gościem 48 Rajdu Barbórka

Tommi Mäkinen jest jednym z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych w historii. Swoja karierę zakończył w pełni formy w 2003 roku, mając 39 lat. Warszawę odwiedził podczas 46. edycji rajdu - w grudniu 2008 roku, spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem przez kibiców zgromadzonych przy ulicy Karowej.

Niestety, ostatecznie nie zobaczymy podczas tegorocznego rajdu Mikko Hirvonena oraz Roberta Kubicy. O innych gwiazdach, które odwiedzą stolicę 4 grudnia poinformujemy wkrótce.
Tematy w artykule: Rajd Barbórka Tommi Mäkinen

Podobne wiadomości:

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Aktualności 2012-12-03

Tommi Mäkinen szefem Toyoty w WRC

Tommi Mäkinen szefem Toyoty w WRC

Aktualności 2015-07-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.