mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mäkinen ponownie na Barbórce Warszawskiej

Mäkinen ponownie na Barbórce Warszawskiej

Stało się już tradycją, że organizatorzy Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów w Warszawie przygotowują niespodzianki dla kibiców.

Mäkinen ponownie na Barbórce Warszawskiej
- Pragnę poinformować, że nasze i Subaru Import Polska zaproszenie przyjął ponownie Tommi Mäkinen! – powiedział dyrektor rajdu, Zdzisław Siwiński. Czterokrotny mistrz świata w latach 1996, 1997, 1998 i 1999 przybędzie do Warszawy i będzie gościem 48 Rajdu Barbórka

Tommi Mäkinen jest jednym z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych w historii. Swoja karierę zakończył w pełni formy w 2003 roku, mając 39 lat. Warszawę odwiedził podczas 46. edycji rajdu - w grudniu 2008 roku, spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem przez kibiców zgromadzonych przy ulicy Karowej.

Niestety, ostatecznie nie zobaczymy podczas tegorocznego rajdu Mikko Hirvonena oraz Roberta Kubicy. O innych gwiazdach, które odwiedzą stolicę 4 grudnia poinformujemy wkrótce.
Tematy w artykule: Rajd Barbórka Tommi Mäkinen

Podobne wiadomości:

Tommi Mäkinen szefem Toyoty w WRC

Tommi Mäkinen szefem Toyoty w WRC

Aktualności 2015-07-08

Rajdowe Mitsubishi Space Star

Rajdowe Mitsubishi Space Star

Aktualności 2014-12-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ruch wahadłowy na Zakopiance
Ruch wahadłowy na Zakopiance
Od poniedziałku aż do końca sierpnia na drodze krajowej nr 47, popularnej Zakopiance, obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia pojawią się w miejscu budowy węzła drogowego w Poroninie.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic