mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > MacGyver i nowy Citan

MacGyver i nowy Citan

„Przez ostatnie siedem lat nie robiłem nic poza podróżowaniem po świecie. Nie dałem się zabić, złapać, ani wysadzić. I co m”i z tego wszystkiego zostało? Parę zużytych rolek taśmy klejącej! - wyznał niegdyś MacGyver. Dziś mistrz zaradności wraca na nasze ekrany, i to z przystojnym pomocnikiem. W najnowszej kampanii reklamowej Mercedes-Benz wspiera go niezawodny, gotowy stawić czoła wyzwaniom partner - nowy Citan.

MacGyver i nowy Citan
Zwiastun nowych przygód MacGyvera już od dziś można oglądać na stronie internetowej www.macgyver-citan.com. Od 8 września będą się tam znajdować również materiały "od kuchni", przygotowane podczas ich nagrywania. Nowe, internetowe odcinki pojawią się na stronie już 18 września.

Nowy Mercedes-Benz Citan po raz pierwszy zadebiutuje publicznie podczas wrześniowych targów samochodów użytkowych IAA w Hanowerze. To samochód idealnie przygotowany na miejskie wyzwania - dzięki szerokiej gamie dostępnych wersji, wszechstronności i bezpiecznej konstrukcji.


Mercedes-Benz Citan i MacGyver: problemy są po to, by je rozwiązywać
Znów jest potrzebny! MacGyver jako tajny agent może i przeszedł już na emeryturę, ale nie zdoła umknąć przeszłości. W emocjonującej reklamie i trzech nowych odcinkach serialu znów wciąga go walka dobra ze złem. Jak zwykle z pokonywaniem przeszkód radzi sobie błyskawicznie, używając tylko przedmiotów codziennego użytku. Jednak tym razem poza kultowym scyzorykiem i rolką taśmy Richard Dean Anderson ma do dyspozycji także wiernego towarzysza.

Mercedes-Benz Citan to typ, na którym można polegać - zawsze pojawia się tam, gdzie jest potrzebny. Jest uniwersalny, solidny i szybki, gdy trzeba. Każdy z szerokiej gamy silników zapewnia wystarczająco dużo mocy, aby bohaterski duet uciekł wrogom. Nowy Citan z łatwością pokonuje ciasne i wąskie uliczki, a MacGyverowi nigdy nie szczędzi miejsca na sprzęt - bez względu na to, czy chodzi o scyzoryk, czy może o europaletę. Miejsca nie zabraknie też na zapas taśmy klejącej.

Niespotykana funkcjonalność i szeroka gama modeli
Imponująca oferta modeli i opcji sprawia, że Citana łatwo dostosować do najróżniejszych potrzeb - w tym do pracy tajnego agenta. Model dostępny jest w trzech wersjach długości nadwozia, jako Furgon, Mixto lub Kombi. By MacGyver pozostał o krok przed swoimi wrogami, ma do wyboru jeden z trzech dziarskich silników Diesla o mocy od 55 do 81 kW lub doładowany motor benzynowy o mocy 84 kW. Przesuwne boczne i asymetrycznie dzielone tylne drzwi zapewniają błyskawiczny dostęp do środka we wszystkich ryzykownych sytuacjach, a liczne schowki w kabinie pozwalają mieć pod ręką to, co najważniejsze.

Dzięki swej wszechstronności Citan przoduje w każdej dziedzinie. Kompaktowe proporcje oraz dynamicznie skrojone zawieszenie czynią go zwinnym kompanem do jazdy po mieście - czy to zatłoczone centrum, czy wąskie uliczki na przedmieściach.

Wzorowe normy bezpieczeństwa, wysoki poziom komfortu i ekonomiczności
Po długiej karierze tajnego agenta MacGyver ma pewne oczekiwania względem komfortu i bezpieczeństwa. Bez obaw - wygodne fotele Citana wykonano z przyjemnych w dotyku materiałów, a zawieszenie skutecznie wygładza nierówności. W sytuacjach podbramkowych obu bohaterów chroni elektroniczny system kontroli stabilności ADAPTIVE ESP®, który na bieżąco monitoruje obciążenie pojazdu. We wszystkich modelach jest on montowany standardowo.

W nowej roli MacGyver jest nie tylko złotą rączką, ale i biznesmenem. Docenia więc niewielkie koszty użytkowania Citana - zużycie paliwa 4,3 l/100 km i długie okresy międzyprzeglądowe (co 40000 km lub 2 lata). W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie kolejne wyzwanie, a Citan znów będzie potrzebny!

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Kangoo
Renault Kangoo
Cena podstawowa już od: 68 634 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Mercedes Citan
Mercedes Citan
Cena podstawowa już od: 68 388 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Tematy w artykule: Kangoo dostawcze Mercedes-Benz Citan

Podobne wiadomości:

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Aktualności 2016-01-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.