mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Magazyn części Mitsubishi

Magazyn części Mitsubishi

Japoński koncern Mitsubishi, zgodnie ze swoją długoterminową strategią rozwoju w Europie, otwiera nowy magazyn części zamiennych.

A właściwie zostanie rozbudowane istniejące już Europejskie Centrum Dystrybucji Mitsubishi (EDC) w holenderskiej prowincji Limburg. Nowoczesny budynek magazynowy powstanie na terenie nowego parku przemysłowego IPS w miejscowości Sittard-Geleen. 25 października dokonano wmurowania kamienia węgielnego pod nową inwestycję Mitsubishi Motors.

Przewidywany termin otwarcia magazynu to trzeci kwartał roku 2006. Obecna powierzchnia magazynowa (26.500 m2) zostanie powiększona do łącznej powierzchni 69.500 m2.

Dzięki tej inwestycji MME będzie w stanie zapewnić najwyższą jakość usług 36 dystrybutorom aut Mitsubishi w Europie, których obroty zarówno w transakcjach z Europy, Japonii, Tajlandii i Australii jak i do Europy, Izraela, Japonii, Południowej Afryki i Południowej Ameryki osiągną wartość ponad 370 milionów euro rocznie.

Mając w perspektywie wzrost sprzedaży i ambitne plany produkcji (7 nowych pojazdów w okresie od lutego 2004 do lutego 2007), nowa inwestycja pozwoli na szybsze dostawy części do oddziałów Mitsubishi Motors w poszczególnych krajach oraz zwiększy możliwości elastycznego dostosowywania się do potrzeb rynku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.