mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mały roadster BMW

Mały roadster BMW

Jak informują niektóre niemieckie media poświęcone motoryzacji w 2010 r. w sprzedaży powinien pojawić się malutki roadster BMW Z2.

Mały roadster BMW
Z2 będzie konkurować bezpośrednio m.in. z takimi modelami jak Audi TT czy Mazda MX-5. Wiele rozwiązań zaczerpniętych zostanie z większego (dłuższego o ok. 20 cm) i droższego modelu Z4, którego najnowsza generacja dostępna jest już na rynku od czterech lat, jednak będzie jednocześnie się wyraźnie różnić od większego brata.
 
Zobacz galerię zdjęć modelu BMW Z4 Roadster
 
Dwumiejscowy Z2, według wstępnych informacji, będzie napędzany wyłącznie czterocylindrowymi silnikami benzynowymi o mocy od 150 do 300 koni mechanicznych.
 
Władze bawarskiego koncernu nie potwierdzają jednak, jak na razie, tych doniesień. Jednak, co ważne, nie zaprzeczają im również w jakiś zdecydowany sposób.
 
Zobacz więcej o modelu BMW Z4
 
 
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW Z4 Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW roadstery BMW Z4 BMW Z4 Roadster

Podobne wiadomości:

BMW prezentuje Z4 Concept

BMW prezentuje Z4 Concept

Aktualności 2017-08-17

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Aktualności 2017-08-16

Komentuj:

~hillar inez 2007-05-12

KTO WYMYŚLIŁ TAKIE CACKA TO JEST ZAJEBISTY SAMOCHUT TAKIEGO JESZCZE NIGDY NIEWIDZIAŁAM .POZDRO DLA TEGO CO GO ZROBIŁ

~Yro 2006-12-03

Zgadza się, obecne BMW to już nie to samo co kiedyś :(

~oj 2006-07-13

bardzo mi się niepodoba tendencja europejskich producentów samochodów do wprowadzania designu pod amerykańskiego odbiorcę. Kiedyś samochody Audi, BMW,Mercedesa były piękne, smukłe. A dziś to wielkie kloce w kształcie sześcianu z każdą nową serią coraz bardziej powiększane. Stąd decyzja o produkcji Z2 bo o ile Z3 było własnie piękne i smukłe to Z4 jest już wielkim klocem którego nie wszystkie amerykanki chciałyby kupić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.