mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie

Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie

Ankieta przeprowadzona wśród dzieci wykazała, iż mamy prowadzą lepiej niż ojcowie!

Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie
Na zlecenie koncernu Hyundai zapytano 1000 dzieci co sądzą na temat stylu jazdy swoich rodziców. Wyniki okazały się dość zaskakujące. Okazało się bowiem, iż według dzieci, ojcowie prowadzą samochód zbyt agresywnie i zbyt szybko tracą cierpliwość za kierownicą. Mamy z kolei są zawsze uśmiechnięte, przez co atmosfera w aucie jest zdecydowanie bardziej przyjazna. Aż 80% dzieci przyznało, iż podróż upływa znacznie przyjemniej, kiedy to mama bierze kierownicę w swoje ręce.
Tematy w artykule: foteliki dzieciece bezpieczenstwo

Podobne wiadomości:

Policja podsumowuje długi weekend

Policja podsumowuje długi weekend

Aktualności 2017-08-15

Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie

Korytarz życia - wysokie mandaty za...

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

~MAMA 2009-01-07

DZIECI KTÓRE WYPOWIADJA TAKIE OPINIE NIE SĄ MALUTKIE. A Z MOICH OBSERWACJI , TO WIEK NIE MA ZBYT WIELKIEGO ZNACZENIA . PANOWIE ĆWICZCIE CIERPLIWOŚĆ . A PRZECIEŻ DZIECI NIE KŁAMIĄ !

~remmarek 2008-11-26

Ciekawe w jakim wieku były dzieci? Jeśli to małe dzieci to chodzi pewnie o rodziców w przedziale wiekowym 25 -28 W tym wieku dziewczęta mogą być ostrożniejsze, a chłopcy pełni fantazji... takie badanie to jedynie ciekawostka socjologiczna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.