mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie

Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie

Ankieta przeprowadzona wśród dzieci wykazała, iż mamy prowadzą lepiej niż ojcowie!

Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie
Na zlecenie koncernu Hyundai zapytano 1000 dzieci co sądzą na temat stylu jazdy swoich rodziców. Wyniki okazały się dość zaskakujące. Okazało się bowiem, iż według dzieci, ojcowie prowadzą samochód zbyt agresywnie i zbyt szybko tracą cierpliwość za kierownicą. Mamy z kolei są zawsze uśmiechnięte, przez co atmosfera w aucie jest zdecydowanie bardziej przyjazna. Aż 80% dzieci przyznało, iż podróż upływa znacznie przyjemniej, kiedy to mama bierze kierownicę w swoje ręce.
Tematy w artykule: foteliki dzieciece bezpieczenstwo

Podobne wiadomości:

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Bezpieczna jazda 2015-11-06

Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie

Korytarz życia - wysokie mandaty za...

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

~MAMA 2009-01-07

DZIECI KTÓRE WYPOWIADJA TAKIE OPINIE NIE SĄ MALUTKIE. A Z MOICH OBSERWACJI , TO WIEK NIE MA ZBYT WIELKIEGO ZNACZENIA . PANOWIE ĆWICZCIE CIERPLIWOŚĆ . A PRZECIEŻ DZIECI NIE KŁAMIĄ !

~remmarek 2008-11-26

Ciekawe w jakim wieku były dzieci? Jeśli to małe dzieci to chodzi pewnie o rodziców w przedziale wiekowym 25 -28 W tym wieku dziewczęta mogą być ostrożniejsze, a chłopcy pełni fantazji... takie badanie to jedynie ciekawostka socjologiczna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.