mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Manuli Hydraulics Manufacturing w Radomsku

Manuli Hydraulics Manufacturing w Radomsku

Manuli Hydraulics Manufacturing sp. z o.o. zbuduje w podstrefie Radomsko nowy zakład, w którym zatrudnienie znajdzie co najmniej 150 osób.  Inwestor na budowę nowego zakładu w Radomsku zamierza ponieść nakłady w wysokości 100 mln złotych.

Manuli Hydraulics Manufacturing sp. z o.o.  jest częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries. Grupa kapitałowa ma swoje zakłady we Włoszech, Czechach, Chinach, Brazylii i jeden zakład w Mysłowicach na Śląsku.

Wytwarzać w nim będzie maszyny i  systemy hydrauliczne wysokociśnieniowe między innymi na potrzeby przemysłu naftowego i morskiego. W zakładzie będzie prowadzona również działalność badawczo-rozwojowa oraz logistyczna.

Manuli Hydraulics Manufacturing to 9. inwestor, którzy zdecydował się na inwestycję w Radomsku. W sumie powstanie tam 1250 miejsc pracy, a nakłady wyniosą 615 mln złotych. Prowadzone są rozmowy z kolejnymi spółkami, które zainteresowane są radomszczańską podstrefą. 

Od początku tego roku do  Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej udało się pozyskać  10 firm, które zobowiązały się do nakładów finansowych na poziomie 351,4 mln złotych oraz utworzenia 775 miejsc  pracy.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?