mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mapa gruntów na medal

Mapa gruntów na medal

Pierwsza edycja konkursu "Grunt na medal" dobiegła końca. Powstała w ten sposób mapa najlepszych lokalizacji rekomendowanych przez PAIiIZ S.A. i marszałków województw. Z całego kraju napłynęło 342 zgłoszeń, spośród których wyłoniono głównych laureatów, czyli szesnaście gmin (po jednej z każdego województwa), nazywanych "złotą szesnastką".

Chcąc podkreślić rolę regionu w pozyskiwaniu inwestycji uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbywało się w stolicach województw, podczas specjalnie organizowanych przez marszałków konferencji.  Gminy-Laureaci otrzymali z rąk przedstawiciela PAIiIZ pamiątkowy certyfikat, specjalnie na tę okoliczność bity medal oraz ogromny, kolorowy banner, którego nie sposób przeoczyć, gdy zawiśnie na zwycięskim terenie.

Pierwsza konferencja odbyła się w województwie warmińsko-mazurskim 8 listopada 2005 r., ostatnia 6 lutego 2006 r. w lubuskim. Wszystkie uroczystości rozdania nagród dla najlepszych terenów, w obecności przedsiębiorców, wójtów, burmistrzów, prezydentów oraz przedstawicieli mediów, były okazją do podsumowania konkursu i promocji terenów w mediach.

Zwycięskie tereny promowane są przez PAIiIZ pod nazwą "The golden sites". Prezentowane są na portalach agencji i urzędów marszałkowskich.

Najlepsze lokalizacje rekomendowane przez PAIiIZ S.A. i marszałków województw

Przeczytaj także:

Atrakcyjność inwestycyjna Polski (2005-12-21)

Zadowolenie inwestorów rośnie (2006-01-20)

Inwestycje w motoryzacji (2005-07-20)


 

Tematy w artykule: gospodarka

Podobne wiadomości:

Zadowolenie inwestorów rośnie

Zadowolenie inwestorów rośnie

Aktualności 2006-01-20

Atrakcyjność inwestycyjna Polski

Atrakcyjność inwestycyjna Polski

Aktualności 2005-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Scenic z nowym silnikiem
Renault Scenic z nowym silnikiem
Daimler i Renault wzmacniają współpracę w kwestii jednostek napędowych. Nowa konstrukcja przygotowana przez niemieckich i francuskich inżynierów trafi pod maskę modeli Scenic i Grand Scenic.