mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Maserati też do serwisu

Maserati też do serwisu

Kampanie serwisowe nie są przypadłością tylko tych bardziej popularnych marek. Na polskim rynku ogłoszona została właśnie akcja serwisowa dwóch modeli Maserati - Quattroporte i GranTurismo.

Maserati też do serwisu
Przedsiębiorca Chodzeń sp.j. z siedzibą w Piasecznie, oficjalny dystrybutor samochodów marki Maserati na polskim rynku, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Maserati Quattroporte oraz GranTurismo, wyprodukowanych w roku 2008 we Włoszech, została nierówno rozłożona warstwa zabezpieczająca na drążkach, co może doprowadzić do powstania korozji i uszkodzenia części, a w konsekwencji może skutkować utratą prawidłowej zbieżności tylnych kół.

W Polsce akcją naprawczą objętych jest pięć pojazdów obu wymienionych modeli Maserati (3 Quattroporte i 2 GranTurismo).

Przedsiębiorca skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem dotyczy, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej w autoryzowanym serwisie Maserati/Chodzeń Spółka Jawna.

Podobne wiadomości:

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Samochody luksusowe 2016-08-02

Komentuj:

~Jacek 2013-06-10

Dla mnie maserati to spelnienie marzenia, najlepiej sie prowadzace auto jakim jezdzilem, w dodatku wnetrze na pewno przekona kazdego kto ceni sobie luksus w aucie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.