mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Maserati też do serwisu

Maserati też do serwisu

Kampanie serwisowe nie są przypadłością tylko tych bardziej popularnych marek. Na polskim rynku ogłoszona została właśnie akcja serwisowa dwóch modeli Maserati - Quattroporte i GranTurismo.

Maserati też do serwisu
Przedsiębiorca Chodzeń sp.j. z siedzibą w Piasecznie, oficjalny dystrybutor samochodów marki Maserati na polskim rynku, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Maserati Quattroporte oraz GranTurismo, wyprodukowanych w roku 2008 we Włoszech, została nierówno rozłożona warstwa zabezpieczająca na drążkach, co może doprowadzić do powstania korozji i uszkodzenia części, a w konsekwencji może skutkować utratą prawidłowej zbieżności tylnych kół.

W Polsce akcją naprawczą objętych jest pięć pojazdów obu wymienionych modeli Maserati (3 Quattroporte i 2 GranTurismo).

Przedsiębiorca skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem dotyczy, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej w autoryzowanym serwisie Maserati/Chodzeń Spółka Jawna.

Podobne wiadomości:

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Samochody luksusowe 2016-05-31

Komentuj:

~Jacek 2013-06-10

Dla mnie maserati to spelnienie marzenia, najlepiej sie prowadzace auto jakim jezdzilem, w dodatku wnetrze na pewno przekona kazdego kto ceni sobie luksus w aucie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?