Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Maserati też do serwisu

Maserati też do serwisu

Kampanie serwisowe nie są przypadłością tylko tych bardziej popularnych marek. Na polskim rynku ogłoszona została właśnie akcja serwisowa dwóch modeli Maserati - Quattroporte i GranTurismo.

Maserati też do serwisu
Przedsiębiorca Chodzeń sp.j. z siedzibą w Piasecznie, oficjalny dystrybutor samochodów marki Maserati na polskim rynku, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Maserati Quattroporte oraz GranTurismo, wyprodukowanych w roku 2008 we Włoszech, została nierówno rozłożona warstwa zabezpieczająca na drążkach, co może doprowadzić do powstania korozji i uszkodzenia części, a w konsekwencji może skutkować utratą prawidłowej zbieżności tylnych kół.

W Polsce akcją naprawczą objętych jest pięć pojazdów obu wymienionych modeli Maserati (3 Quattroporte i 2 GranTurismo).

Przedsiębiorca skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem dotyczy, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej w autoryzowanym serwisie Maserati/Chodzeń Spółka Jawna.

Podobne wiadomości:

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Samochody luksusowe 2016-08-02

Komentuj:

~Jacek 2013-06-10

Dla mnie maserati to spelnienie marzenia, najlepiej sie prowadzace auto jakim jezdzilem, w dodatku wnetrze na pewno przekona kazdego kto ceni sobie luksus w aucie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SsangYong chce zaatakować segment premium
SsangYong chce zaatakować segment premium
Koreański producent właśnie pokazał pierwsze szkice samochodu, który zamierza zaprezentować na targach Paryż Motor Show. SsangYong LIV-2 to studyjna zapowiedź SUV-a z wyższej półki.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj