mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Maserati też do serwisu

Maserati też do serwisu

Kampanie serwisowe nie są przypadłością tylko tych bardziej popularnych marek. Na polskim rynku ogłoszona została właśnie akcja serwisowa dwóch modeli Maserati - Quattroporte i GranTurismo.

Maserati też do serwisu
Przedsiębiorca Chodzeń sp.j. z siedzibą w Piasecznie, oficjalny dystrybutor samochodów marki Maserati na polskim rynku, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Maserati Quattroporte oraz GranTurismo, wyprodukowanych w roku 2008 we Włoszech, została nierówno rozłożona warstwa zabezpieczająca na drążkach, co może doprowadzić do powstania korozji i uszkodzenia części, a w konsekwencji może skutkować utratą prawidłowej zbieżności tylnych kół.

W Polsce akcją naprawczą objętych jest pięć pojazdów obu wymienionych modeli Maserati (3 Quattroporte i 2 GranTurismo).

Przedsiębiorca skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem dotyczy, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej w autoryzowanym serwisie Maserati/Chodzeń Spółka Jawna.

Podobne wiadomości:

Maserati Quattroporte Shooting Brake: unikat...

auto motor i sport 0000-00-00

Oryginalny w skali światowej egzemplarz Maserati Quattroporte Shooting Brake został wystawiony na aukcję – jego cena może sięgnąć nawet 80 tysięcy funtów.

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

~Jacek 2013-06-10

Dla mnie maserati to spelnienie marzenia, najlepiej sie prowadzace auto jakim jezdzilem, w dodatku wnetrze na pewno przekona kazdego kto ceni sobie luksus w aucie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden
Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden
Rok 2017 był najlepszym dla polskich dealerów w XXI wieku. Przez dwanaście miesięcy zarejestrowano nad Wisłą 483 195 samochodów. Po raz ostatni podobny wynik odnotowano w 1999 roku.