mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19 września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście lat doświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żeby być odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland
Iveco Poland, jeden z liderów w sprzedaży pojazdów użytkowych i przemysłowych, w zeszłym roku obchodziło 15-lecie obecności w Polsce. Od początku tego roku Iveco wchodzi w skład grupy Fiat Industrial. Dla Iveco Polska pozostaje jednym z najważniejszych rynków w Europie.

Massimiliano Perri jest związany z Iveco od początku swojej kariery zawodowej tj. od 1998 r., kiedy to rozpoczął pracę dla firmy Astra, przejętej przez Iveco w 1987 r., specjalizującej się w produkcji ciężkich wywrotek i samochodów specjalnych.

W latach 2001-2003 był odpowiedzialny w Iveco France za logistykę części zamiennych. Potem w latach 2003-2004 kierował Działem Customer Service (serwis i części zamienne) w Iveco Poland. Po powrocie do Włoch  odpowiadał za zakupy części zamiennych dla europejskich fabryk Iveco. Od 2007 r. kierował z kolei Działem Customer Service w australijskiej filii Iveco. Ostatnio, od początku 2010 r., był odpowiedzialny za Działy Customer Service na 30 rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, w tym w Polsce, oraz na rynkach Dalekiego Wschodu.

„Z radością zaakceptowałem propozycję kierowania polskim przedstawicielstwem Iveco. Ani rynek, ani polskie realia nie są mi obce, bo już tu pracowałem i miałem stały kontakt z zespołem Iveco Poland nadzorując rynek polski w zakresie działań serwisowych. Jestem pewien, że wspólnie jesteśmy w stanie umocnić pozycję Iveco, zwłaszcza w segmencie pojazdów ciężkich” - podkreśla nowy Dyrektor Generalny Iveco Poland.

Massimiliano Perri jest absolwentem Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Rzymskiego. Jak wielu Włochów jest miłośnikiem piłki nożnej i fanem sportów samochodowych. Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu i gra w golfa.

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.