mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Masterlease dla Ery

Masterlease dla Ery

Lider branży full service leasing, Masterlease Polska, podpisał umowę o współpracy z Polską Telefonią Cyfrową, operatorem sieci Era i Heyah.

Podpisana umowa ma charakter ramowy. Oznacza to, że liczba samochodów w usłudze full service leasing może zostać w danym okresie dowolnie powiększona. W pierwszej partii Masterlease ma dostarczyć PTC ponad 100 sztuk pojazdów.

 

"Nasze doświadczenie oraz potencjał rynkowy pozwalają nam na oferowanie wysokiej klasy usług zarówno firmom małym, jak i dużym. Nasz nowy klient jest tego dowodem. Wierzę, że współpraca z PTC okaże się niezwykle efektywna dla obu stron" – mówi Konrad Karpowicz, dyrektor departamentu handlowego Masterlease w Polsce.

 

Podobnego zdania jest również Marcin Paszkiewicz, dyrektor warszawskiego oddziału Masterlease, który koordynuje współpracę z PTC. "Pierwsze samochody dostarczyliśmy do klienta jeszcze w ubiegłym roku. W chwili obecnej realizujemy kolejne zamówienia. Mamy nadzieję, że w ciągu roku obsługiwana przez nas flota zostanie powiększona o następne pojazdy" – mówi Marcin Paszkiewicz.

Czytaj także:

Dobry rok branży leasingowej 2006-02-09

Masterlease liderem FSL 2006-02-02
Tematy w artykule: Masterlease Era PTC

Podobne wiadomości:

Flotowy lider wchodzi na giełdę

Flotowy lider wchodzi na giełdę

Finanse i prawo 2011-07-18

Hyundai Fleet Lease

Hyundai Fleet Lease

Finanse i prawo 2010-11-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.