mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Masterlease dla Ery

Masterlease dla Ery

Lider branży full service leasing, Masterlease Polska, podpisał umowę o współpracy z Polską Telefonią Cyfrową, operatorem sieci Era i Heyah.

Podpisana umowa ma charakter ramowy. Oznacza to, że liczba samochodów w usłudze full service leasing może zostać w danym okresie dowolnie powiększona. W pierwszej partii Masterlease ma dostarczyć PTC ponad 100 sztuk pojazdów.

 

"Nasze doświadczenie oraz potencjał rynkowy pozwalają nam na oferowanie wysokiej klasy usług zarówno firmom małym, jak i dużym. Nasz nowy klient jest tego dowodem. Wierzę, że współpraca z PTC okaże się niezwykle efektywna dla obu stron" – mówi Konrad Karpowicz, dyrektor departamentu handlowego Masterlease w Polsce.

 

Podobnego zdania jest również Marcin Paszkiewicz, dyrektor warszawskiego oddziału Masterlease, który koordynuje współpracę z PTC. "Pierwsze samochody dostarczyliśmy do klienta jeszcze w ubiegłym roku. W chwili obecnej realizujemy kolejne zamówienia. Mamy nadzieję, że w ciągu roku obsługiwana przez nas flota zostanie powiększona o następne pojazdy" – mówi Marcin Paszkiewicz.

Czytaj także:

Dobry rok branży leasingowej 2006-02-09

Masterlease liderem FSL 2006-02-02
Tematy w artykule: Masterlease Era PTC

Podobne wiadomości:

Dla nich 2011 rok był udany

Dla nich 2011 rok był udany

Finanse i prawo 2012-02-01

Rekordowy kontrakt Masterlease

Rekordowy kontrakt Masterlease

Finanse i prawo 2011-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech